Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Bi Rüya sahnesi bu kadar iyi çekilir.Sessizliğin aslında ne kadar korkutucu olabileceği bu kadar güzel anlatılır.

[video=youtube;A3n4TxNeaPg]http://www.youtube.com/watch?v=A3n4TxNeaPg[/video]

Rec 3'ü izlemeli miyim? Filmin kalitesi, ilk iki film ile olan bağı nasıl? İzlenilebilir mi? :/
Kötü olduğunu duydum puanı ve yorumlarıyla afişine baktım izlemedim.İlk iki film iyiydi aklında o şekilde kalsın bence.

Uwe Boll dururken M. Bay'e dondurma yemek düşer. Senden bunu beklemezdim şekerboy.
Merak edip baktım ilk yönetmen bir dizi hariç vasat altı filmler çekmiş genelde.M.Bay ise çok sevdiğim The Rock filminin yönetmeniymiş.O filmi çekebilen yönetmene saygı duyarım hakikaten.

Kötü olduğunu duydum puanı ve yorumlarıyla afişine baktım izlemedim.İlk iki film iyiydi aklında o şekilde kalsın bence.

Merak edip baktım ilk yönetmen bir dizi hariç vasat altı filmler çekmiş genelde.M.Bay ise çok sevdiğim The Rock filminin yönetmeniymiş.O filmi çekebilen yönetmene saygı duyarım hakikaten.
Uwe Boll"a altın ahududu verdiler galiba.Video oyunlarının filmlerini filan çekip,batırmasıyla meşhur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık