Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sigara İçiyor musunuz?

Sigara Iciyor Musunuz ?

• Evet, Iciyorum.

Kullanılan: 91 27.9%
  • Hayir, Icmiyorum

Kullanılan: 216 66.3%
  • Birakma Aşamasindayim.

Kullanılan: 8 2.5%
  • Otlakciyiz :)

Kullanılan: 11 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    326
Ben de çok seviyorum ama azaltmaya başladım.
2-3 günde 1 pakete düşürdüm; arada bozulduğu oluyor.

Bu arada Davidoff Burgundy içen var mı? Özel-Hafif Adıyaman Tütünü gibi bir şey, baharatı daha az tabi.:D Bir de sigara bayağı büyük, neredeyse şortun cebine sığmayacak.
Davidoff içerken tekellerde Ivory bulamadığım zaman onu içerdim.Cidden piyasada şuana kadar içtiğim en ağır sigara Tekel 2000 ve Samsun 216 ile birlikte.

Slim sigaraları saymazsak, içimi en rahat sigaralar Davidoff'un; hiçbir şekilde boğazım yanmıyordu.
Ayrıca bazı slim sigaralardan da rahat.
Davidoff'un yurt dışındaki sigaraları buradakilerden daha kaliteliydi en son içtiğimde.Genel olarak garip bir şekilde burada satılanlardan kötü gelirdi bana yurt dışındakiler.

Günde 7-8 tane içiyorum. Günde bir paket içtiğim, cüzdanımın boşaldığı dönemden sonra tütüne geçmiştim. Sonra baya azalttım. Genelde uzun parliament veya karailyas içerim. Tütün işi ekonomik baya.

Ramazanın sonlarına doğru, ailemin yanına döneceğim. Oruç da tutarım muhtemelen evde. Sigarasız nasıl dayanılır oruçluyken, sonrasında da sigara içemeyeceğim gibi, tavsiyelere açığım :bilmem:

Günde 7-8 tane içiyorum. Günde bir paket içtiğim, cüzdanımın boşaldığı dönemden sonra tütüne geçmiştim. Sonra baya azalttım. Genelde uzun parliament veya karailyas içerim. Tütün işi ekonomik baya.

Ramazanın sonlarına doğru, ailemin yanına döneceğim. Oruç da tutarım muhtemelen evde. Sigarasız nasıl dayanılır oruçluyken, sonrasında da sigara içemeyeceğim gibi, tavsiyelere açığım :bilmem:
Evde sigara içmeyi kafada bitir; sigara içmek için dışarı çıkmak zorunda kalınca, sigarayı bırakmak daha kolay oluyor.

Ben şu açık tütünlere güvenemiyorum hiç. Bir kere aldım ucuz diye ancak iğrenç bir kömür kokusu sinmişti üzerine çöpe döktüm. Arkadaş bu tütün nereden geliyor ? Sen mi yetiştiriyorsun ? Tütünü dandik bir şey ile mi karıştırdın fazla gözükmesi için (süte su ilave etmek gibi) bilemezsin. Zaten nereye gitsen bak bu orjinal Adıyaman tütünü derler. He sanki Adıyaman tütünü harici başka bir tütün icat edilmedi. Yani iki türlü de zehirleniyorsun elbet ama tütün meselesinde dikkatli olmakta fayda var gene. Tütün alacaksanız eğer bandrollu tekel tütünlerinden şaşmayın. Bazı marketlerde bile var örneğin Camel Yellow 100 gram tütün. Bunu alıp ütüne 1 kutu Watson slim makaron yapıştır tamamdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık