Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Shounenler'deki En Etkileyici Kötü Adam

...

• Kullanılan toplam oy
    101
Bu adam Naruto'dan ise oralara yaz günü hep kar yağacak.
Bilmiyorum sadece benle mi alakalı, hiçbir arc ve villain'dan Zabuza kadar keyif alamadım. Hem arc'ı çok farklıydı.O sıralar Naruto dünyası tamamen gizlilik ve zeka üzerine kuruluydu. Shinobi köyleri kendi ninjalarını imha ediyordu bilgiler diğer köylere sızmasın diye.

Zabuza böyle bir dönemin kötü adamıydı ve korkuyu, etkileyiciliği, sinsiliği, zalimliği dibine kadar hissettirmişti.

Bilmiyorum sadece benle mi alakalı, hiçbir arc ve villain'dan Zabuza kadar keyif alamadım. Hem arc'ı çok farklıydı.O sıralar Naruto dünyası tamamen gizlilik ve zeka üzerine kuruluydu. Shinobi köyleri kendi ninjalarını imha ediyordu bilgiler diğer köylere sızmasın diye.

Zabuza böyle bir dönemin kötü adamıydı ve korkuyu, etkileyiciliği, sinsiliği, zalimliği dibine kadar hissettirmişti.
Ben Naruto okumadım ve bazı sahneleri dışında izlemedim. Bundan sonra da takip edeceğimi düşünmüyorum. Sori. :üzgünüm:

Aizen safi kötülükten yapmıyor bunu; adam rekabet istiyor, kendine denk birini istiyor. One piece'de Doflamingo'yu şimdiye kadar en iyisi bellerim; diğer bölüm kötülerine nazaran en olmuyor. Akatsuki iyiydi ama belirgin bir hiyerarşi olmadığından Zabuza arcının tadı daha güzel oluyordu. Örümcekler vs Kurapika'yı baz alabilirsek; Örümcekleri tercih edebilirim.

Uchiha Madara'dır.
Adamın asıl amacı aslında dünyaya barışı getirmek ama bunu insanların insafına bırakarak asla başaramayacağını biliyor. Bu nedenle insiyatifi eline alıyor ve tek karar veren insan olarak tüm insanlığı mutlu olacakları hayal alemine hapsediyor. Diğer taraftan kendisini sonsuz bir yalnızlığa hapsederek aslında tüm insanlık için kendisini feda ediyor. Gel gör ki biz bu adamı hep kötü olarak bildik. Daha ne olsun etkilemesi için.

Siyah Zetsu en kötüler arasında ilk sıralara rahatlıkla girer. Madara bile yanında masum kalır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık