Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Bu round çok zevkli geçecek işte :D

Rindo'yu ilk kez ciddi göreceğiz. Mangaka Rindo'yu yüceltmek için Megishima'yı harcamasa bari :/

Alla Rindou çıktı ben size diyeyim mi bunlar bizim 3 lüyü ezecekler. Takipçi kesin gitti de Kuga ve Megishima dan emin değilim ama Tsukasa var yani şimdi :D

Alla Rindou çıktı ben size diyeyim mi bunlar bizim 3 lüyü ezecekler. Takipçi kesin gitti de Kuga ve Megishima dan emin değilim ama Tsukasa var yani şimdi :D
Sonuda çıkmış be ve sen bana haber vermiyorsun? O değilde hem de 3 numaraya meydan okuyor. Rindou eğer 3 numarayı ezerse hepsinden güçlü derim. Bu vs de 3-0 kaybedecekler sanırım.

Sonuda çıkmış be ve sen bana haber vermiyorsun? O değilde hem de 3 numaraya meydan okuyor. Rindou eğer 3 numarayı ezerse hepsinden güçlü derim. Bu vs de 3-0 kaybedecekler sanırım.
Zaten kaybedecekler ve ayıcıklı Momo ve Eizan kalacak geriye onları da Aldini ile Megumi alacak.. Sonuç ne olur bilemem ama Rindou ile Tsukasa vs Erina ile Soma yapacaklar bana kalırsa..

Erina tanrının dili işte bir işe yarar artık. Ama bence yenilmez gibime geliyor. Bu sayıda sanki 1 ve 2. koltuk canavar gibi bahsettiler. Megıshıma da güçlüdür elbet ama Rindou bir tık üst zaten yenilse de üzülmem :D Erina gibi bir eziğe yenileceğine 3. koltuğa kaybetsin :D
Ezik Erina kumda oynasın ya, 3 numaraya hadi kapışalım diyor, sıfır tereddüt var Rindou akacak. 100 bölümdür bekliyoruz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık