Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Shokugeki No Soma

Yalnız o ikisi farklı. Erina kötü biri değil. Sadece insanlara karşı mesafeli. Ve de babası tarafından çok kötü bir şekilde baskı altında kaldı. Dof'un ise melek gibi anne ve babası varmış. Roci'nin böyle bir anne baba ile iyi biri iken Dof kötü oluyorsa Dof'ta bir sıkıntı vardır. Erina da ise direk babada iş yok. Ki Erina kötü biri de değil yani.

@Sakata Gintoki
İşte benim varlığım bozuyor bu iddianı.

@Wataame Daisuki

Tamam işte ben diyorum ki sana bu işler koltuğa, kanepeye bakmıyor. Erina ile Rindou bir yarış yapsa sonucun Rindou açısından hüsran olacağı bence açıktır.:D
Rindou bir yemek yapsın ondan sonra konuşalım bu yemek vs sini çünkü görmedik.

@Wataame Daisuki ve @Alpamis tarafsız biri olarak yakında anket yaparım o zaman diyecem de biz Souma da anket yaptık diye hatırlıyorum ama bulamadım.

@Alpamis Şimdi o zaman Roci bak kötü ortamda saf temiz kalmış demeyeceksin, şartlar önemliyse kötülerin kimisini o hale getiren de şartlar. Şimdi kendini üstün gören ukala bir kız, Souma'yı okula bile almamıştı, katılanlar arasında en iyilerden biriydi. O zaman ben kötüydüm kusura bakma mı diyecek.
http://www.korsanfan.com/konu/shokugeki-no-souma-favori-kadın-karakter-anketi.5777/

Tam karşılıyor mu bilemedim.

Bu arada Alice > Erina > Rindo :a:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık