Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shimotsuki Ryuma †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 233 92.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 20 7.9%

• Kullanılan toplam oy
    253
Japonlar'da da mı Türk töreleri geçerli acaba? Yani babası Loguetown'lı diye o da mı öyle sayılıyor?
Yani toplumsal olarak çoğu şey benziyor. O da öyledir bence. Şimdi babası Osakalı bir genç Tokyo'ya gittikten sonra "ben Osakalı değilim Tokyo'luyum" diyorsa tüküreyim öyle japonluğa...
Gerçi birkaç İzmirli arkadaşım var İzmire taşınalı 20 sene anca olmuştur "İzmirliyim afyonlu değilim orası babamın-anamın memleketi" diye ortalıkta dolanıyor. Neyse bu konular karışık ama şunu bilir şunu söylerim. Gamsız ve gavatlarin kol gezdiği Goa'lı olacağına loguetown'lı olmak yeğdir.

Yani toplumsal olarak çoğu şey benziyor. O da öyledir bence. Şimdi babası Osakalı bir genç Tokyo'ya gittikten sonra "ben Osakalı değilim Tokyo'luyum" diyorsa tüküreyim öyle japonluğa...
Gerçi birkaç İzmirli arkadaşım var İzmire taşınalı 20 sene anca olmuştur "İzmirliyim afyonlu değilim orası babamın-anamın memleketi" diye ortalıkta dolanıyor. Neyse bu konular karışık ama şunu bilir şunu söylerim. Gamsız ve gavatlarin kol gezdiği Goa'lı olacağına loguetown'lı olmak yeğdir.
Bilmiyorum, ben hiç Naruto'nun "Kirigakure'liyim aslında, bizim klan sonradan göçmüş" dediğini duymadım. :oleyo:

Ya da İçigo'nun... Neyse buraya girersem çıkamam. :respect:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık