Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Shimotsuki Ryuma vs. Monkey D. Garp

Bu savaşı kim kazanır?

• Ryuma, onun köyünden değilmişçesine böler.

Kullanılan: 120 39.2%
  • Garp, Chinjao'ya yaptığı gibi kötürüm de bırakmaz, kelle paça yapar.

Kullanılan: 136 44.4%
  • Berabere kalınır, ardından ek sıkışılır.

Kullanılan: 50 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    306
Lakabı yeter.

Ryuma, Garp gibi belli bir kesimin şişirme kahramanı değil; herifin lakabı kılıç Tanrısı. TANRI TANRIIIIIIII ALOOOOO! :rolleyes:
Bir zamanlar Wano'yu korumuş, karşısına çıkan her kese diz çöktürmüş, güçlü olduğu muhakkak. Yalnız bir şekilde yeni neslin eskilerden daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Finale yaklaşıyoruz, eskilerin yapamadığını yapacak bir güç gelişecek. Dolayısıyla bu çağda yaşayanlar daha da güçlü olacak. Garp'ta yeniler için biraz ihtiyar ama kendisiyle birlikte zirvede duran iki efsaneyi toprağa gömdü. Gücüne güveniyorum.

Gerçek tarihte bile böyle abartılan insanlar var. Klasik Japon fetişi. Samuraylar şöyle böyle diyorlar ama şerefsizin önde gideni çoğu.
Söylenen herşey doğru olsa bile bu Ryumayı Garp’tan daha güçlü yapmaz ki adam fi tarihinde yaşamış döneminde in mi var cin mi var bilmiyoruz . Bugün bile op evreninde amiral seviyesi adamlar korsan olsalar bütün dünyada terör estirip nam salabilirler.
Mantıken yenilerin eskilerden daha güçlü olması lazım çünkü dövüş teknikleri her neslin ekleme yapıp yapıp daha daha güçlü hale geldiği birşeydir.

Ryuma hakkında ne desen boş. İster sabaha kadar salla ister sabaha kadar öv hepsi doğru çıkabilir. Ben serinin zirve üçlüsü kadar güçlü olmayacağını tahmin ediyorum o yüzden Garp demişim daha önce hala daha aynı fikirdeyim.

Bir zamanlar Wano'yu korumuş, karşısına çıkan her kese diz çöktürmüş, güçlü olduğu muhakkak. Yalnız bir şekilde yeni neslin eskilerden daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Finale yaklaşıyoruz, eskilerin yapamadığını yapacak bir güç gelişecek. Dolayısıyla bu çağda yaşayanlar daha da güçlü olacak. Garp'ta yeniler için biraz ihtiyar ama kendisiyle birlikte zirvede duran iki efsaneyi toprağa gömdü. Gücüne güveniyorum.
Roger'ı bir kez olsun yakalayamamış Roger'dan sonra en güçlü adam ünvanını alamamış Shiki'ye 2 kişi, Xebec'e 2 kişi dalmış, Chinjao gibi bir basiretsizi yenmek için antrenman yapmış Garp'ın durup duracağı en yüksek zirve Ace'in idam platformudur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık