Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Shikicell Çeviri

Shikicell Çeviri'de Devrimci olmak ister misin?

• Kullanılan toplam oy
    51
Bu prodüksiyon işini sevdim ama:D

Shikicell ilk sana sataşırken çıkmıştı:ehe: nerelere geldi:p

İlerde zor duruma düşersen, sana kapımız her zaman açık:ehe:
Ben niye zora düşeyim, düşersem neden sana geleyim ama bir nevi bizim yüzümüzden ortaya çıktığı kesin. :D

Ben niye zora düşeyim, düşersem neden sana geleyim ama bir nevi bizim yüzümüzden ortaya çıktığı kesin. :D
Bu kadar gaddar olunursa doğal:ühü: hani diğerleri bu kadar iyi çeviri edit yapamıyor atıp olmasın çok iyi yapmayalım; tekelleşip:üzgünüm: tüm müşterileri kapmayalım demeseydiniz, ben de sıradan bir vatandaş gibi seçme özgürlüğümü kullanacaktım :ühü:şimdi mecburen sizden okuyorum:agla:

Artık buna bir demenin zamanı geldi:ehe: işte olayın özü bu kadar mantıklı ve net:ehe:

İyice geç oldu, ben sütümü içmeye mi gitsem:p

Bu kadar gaddar olunursa doğal:ühü: hani diğerleri bu kadar iyi çeviri edit yapamıyor atıp olmasın çok iyi yapmayalım; tekelleşip:üzgünüm: tüm müşterileri kapmayalım demeseydiniz, ben de sıradan bir vatandaş gibi seçme özgürlüğümü kullanacaktım :ühü:şimdi mecburen sizden okuyorum:agla:

Artık buna bir demenin zamanı geldi:ehe: işte olayın özü bu kadar mantıklı ve net:ehe:

İyice geç oldu, ben sütümü içmeye mi gitsem:p
İşte duydunuz derdi üyeler falan değil. Tam tersi kaliteye karşı yani size karşı bir harekettir. Buna mı evet diyeceksiniz :D

Mübarek, 2014'te yazdığım yazıları bulduğum için ergene bağladım şu an. O yüzden hiçbir şey ruhumu okşayamaz, onun dışında...
Bize de at da, okuyalım:üzgünüm: gülünecek bişey varsa tek gülmek olmaz. Sınıfta öğretmenlerin ilk öğrettiği şey:üzgünüm: gülünecek bişey varda hep beraber gülek:ehe:

Hayatımda senin kadar motivasyonu yüksek birini görmedim. Bu azmini neye borçlusun?
Fazla insan tanımamanızdan sanırım:üzgünüm: motivasyonla alakası yok:üzgünüm:

Kanatlarım var ondan:ühü: sana da takalım mı?:ehe: Cüzi

Fotoğrafı üye fotoğrafları konusuna mı atmak gerek?:p

Son düzenleme:
Bize de at da, okuyalım:üzgünüm: gülünecek bişey varsa tek gülmek olmaz. Sınıfta öğretmenlerin ilk öğrettiği şey:üzgünüm: gülünecek bişey varda hep beraber gülek:ehe:

Edebiyat bölümünde çok var. Mobilde uğraştırma şimdi. :D

Anlıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık