Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Shanks'ın Gerçek Yüzü

Tutar mı?

• Ben tahmin etmiştim.

Kullanılan: 20 21.3%
  • Göl, maya tutmaz.

Kullanılan: 74 78.7%

• Kullanılan toplam oy
    94
Eline sağlık güzel bağlamışsın olabilitesi var.

Şimdi burada fan köpekle çay içmesini istemiş olabilir.Ama tam olarak ne istedi.Ben sanmıyorum böyle hükümet görevlisi şeklinde çizip çay içmesini çizmesini istediğini.Ona bir bakmak lazım merak ettim.Altında başka şeyler var.Adamın isteğini hikayeye göre uyarlamış duruyor mangaka.O yüzden kapak ajan buluşması gibi duruyor.
Shichilere köpek diyenler utansın. :D

@Eustass Captain Kidd yavaş yüklen Shanks fanları en tehlikelisi.

Shichilere köpek diyenler utansın. :D

@Eustass Captain Kidd yavaş yüklen Shanks fanları en tehlikelisi.
Yani o köpek diyenler buhar oldular şu anda mikroskop altında anca bulabiliriz. :D

Shichilerin bunun gibi büyüklerimin elini öpem şu işi bir görün kıvamında geldikleri görülmüş şey değil.Adamlar toplantıya gelmiyor gelenin de ya canı sıkılıyor ya ana karakteri merak ediyor yada robot oluyor. :D

Olmaması için bir sebep söyle :D Bir de bitmedi gitti şu iyi kötü muhabbeti. Bizim tayfaya yakın herkese iyi deniyor ama alakası yok. Robin, Mr. 2 gibi karakterlerin yaptıkları şeyleri unutmadık mesela :artiz:
Cerlo yazmıştı galiba uzunca bi listeydi. Robin amacı için bencil. Mr2 arkadaşlığı için bencil. Ama Shanks bildiğin mutlak iyiyi oynuyor. Kendi sebebime gelelim; bu adam Ace ile savaşan Teach'i de alır, 5 yaşındaki bebe Luffy'i de alır. Kolunu falan süs olsun diye vermedi ya. :(

Cerlo yazmıştı galiba uzunca bi listeydi. Robin amacı için bencil. Mr2 arkadaşlığı için bencil. Ama Shanks bildiğin mutlak iyiyi oynuyor. Kendi sebebime gelelim; bu adam Ace ile savaşan Teach'i de alır, 5 yaşındaki bebe Luffy'i de alır. Kolunu falan süs olsun diye vermedi ya. :(
Mutlak iyi mi :( Senin sebebini de anlamadım gerçekten :D Alıyorsa alsın da konumuzla ne alakalı değil :D

Barto falan kötü. Ama Shanks, Luffy'i rakipleri için kullanacak muhabbeti bana uçuk geliyor diyelim. :) Seride rakip yokmuş gibi bir de Shanks'ı katmazlar.
Bak ben yüzde yüz kötü demiyorum karakterlerin iyi bir yanları çıkınca hemen saf iyi olarak düşünülüyor onu söylüyorum. Ben Freud'um kötü tarafı görürüm zaten iyi yanı siz iyi yanı görüyorsunuz.
Rakip olacak demiyorum zaten ama öyle düşündüğünüz gibi çıkmayacak onu diyorum.
Geyik konusunda bile rahatça konuşamıyoruz ya :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık