Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Shanks'ın Amacı Ne Olabilir?

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Bu forma ve yazılı teorilere bayılıyorum.Okumak çok hoş. Ben shanks'in formdan düştüğüne inanmıyorum. Çünkü kaido ile tek kolla çarpişti ve çizik dahi almadı. Bu onemli bir ayrıntı. benim farkı bir sorum olacak. Cevap verirseniz cok mutlu olurum. Shanksın malum kolu yok ama animede sahin göz ziyarete geldiginde kol var ve GİZLENMİŞ oraya dikakt çekmek istiyorum kol bariz var ama eldivenle vs gizlenmis ama mangada böyle dir cizim yok.Oda böyle ufak sacma hata yapacagını sanmıyorum. Bu kadar ayrıntı kurgu yapıp haftalık animede 1 kahramanımızın en ufak yarasını bile atlamayan Oda Buyuk karekter Shanksin kolunu atlamıs olsun. Burada amac ne olabilir bir diger sorumda lufy 17 yasa geldiginde denize ilk acıldıgında Shanksın kolunu kopartan deniz canlısını tek vurusta yeniyor ama kral shanks kolunu kaybediyor. biraz mantıksız geldi o gucte biri icin . Teorisi olan onceden paylasım yapan link bile atsa cok mutlu olurum. TEsekkurler simdiden.
Animenin işgüzarlığı.Hata yapıp kol vermişler altında birşey arama. :D

Üye silindi 1004

One Piece evreninde kavurmalı kaşarlı tostu icat edip Raftel'e köşem büfe açmak.

"Daha çok içmek" ve "Her gün parti yapmak" bunları yaparken de boş bir adam olarak görünmemek için birkaç ufak aksiyona katıılıyor.
Kuzey Maviden kız tavlamak
Kuzey Maviden çocuk yapmak
Kuzey Maviden korsan kralı çıkarmak
Dünyanın En İyi Kılıç Ustası olacak adamla kılıç düelloları yapmak
Yonkou olmak
Dünyanın en güçlü adamıyla takışmak
Dünyanın en güçlü yaratığıyla vuruşmak
Dünya Savaşı durdurmak
Gorosei'yle iki el tavla atmak gibi ufak işler işte.

Bu forma ve yazılı teorilere bayılıyorum.Okumak çok hoş. Ben shanks'in formdan düştüğüne inanmıyorum. Çünkü kaido ile tek kolla çarpişti ve çizik dahi almadı. Bu onemli bir ayrıntı. benim farkı bir sorum olacak. Cevap verirseniz cok mutlu olurum. Shanksın malum kolu yok ama animede sahin göz ziyarete geldiginde kol var ve GİZLENMİŞ oraya dikakt çekmek istiyorum kol bariz var ama eldivenle vs gizlenmis ama mangada böyle dir cizim yok.Oda böyle ufak sacma hata yapacagını sanmıyorum. Bu kadar ayrıntı kurgu yapıp haftalık animede 1 kahramanımızın en ufak yarasını bile atlamayan Oda Buyuk karekter Shanksin kolunu atlamıs olsun. Burada amac ne olabilir bir diger sorumda lufy 17 yasa geldiginde denize ilk acıldıgında Shanksın kolunu kopartan deniz canlısını tek vurusta yeniyor ama kral shanks kolunu kaybediyor. biraz mantıksız geldi o gucte biri icin . Teorisi olan onceden paylasım yapan link bile atsa cok mutlu olurum. TEsekkurler simdiden.
İşte yorumunun son kısmında dediğin mantıksızlık TOEİ'ye de gelmiş ki kol eklemişler adama. :D

Silinmiş Üye

Shanksın kolunu neden verdiği ile ilgili olarak;

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık