Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Shanks Teach'e meze olacak.

Eski 4'lüden en güçsüzü olduğu konusuna katılıyorum.
Shanksın Luffyle karşılaştıktan sonra Teache denk gelmesi de olası bence. Ben de Teachin Shanksı öldüreceğini düşünüyorm.
Katılıyorum kelle ödülü beraber açıklanan karakterlerde bir güç dengesi oluşturuyor adam. 5.milyar > 4.6 milyar > 4.3 Milyar > 4 Milyar.
Güç=ödül diyen biri değilim ama en orantılı denilen tayfanın kaptanının ödülü diğer yonkoulardan düşükse bence diğerlerinden 1 2 tık alttadır.

Shanksın Luffyle karşılaştıktan sonra Teache denk gelmesi de olası bence. Ben de Teachin Shanksı öldüreceğini düşünüyorm.

Güç=ödül diyen biri değilim ama en orantılı denilen tayfanın kaptanının ödülü diğer yonkoulardan düşükse bence diğerlerinden 1 2 tık alttadır.
Güç=Ödül değil ama beraber açıklanan adamlarda mangaka kendine sıralama yapıyor. Lordlar ödülleri durmuş adamlar. İmparatorlar, Novalar, Bilmem ne korsanları falan diye tayfalara kendi için de bakarsan Ödül = güç olur ama Jack 1 milyar olduğu için Katakuri ile denk olmadığı gibi Jimbei 400 olduğu için Perosperodan güçsüz değil.

500 > 320 > 177 > 94 > 83 diye gider. Ama Usopp burada 200 olduğu için Sanjiden daha güçlü değil veya Chopper tayfanın en güçsüzü değil. Pek ala Luffy > Zoro > Sanji > Franky > Brook da mangakanın tayfa içi sırlamasıdır. Ödül konusunda birden fazla etken olduğu için her yerde bu sağlamayla gitmek tutarsızlıklar doğurur.

Güç=Ödül değil ama beraber açıklanan adamlarda mangaka kendine sıralama yapıyor. Lordlar ödülleri durmuş adamlar. İmparatorlar, Novalar, Bilmem ne korsanları falan diye tayfalara kendi için de bakarsan Ödül = güç olur ama Jack 1 milyar olduğu için Katakuri ile denk olmadığı gibi Jimbei 400 olduğu için Perosperodan güçsüz değil.
Sana laf etmedim yav :D haklısın zaten
Burdan Sanji>Zoro diyebiliyo muyuz hocam sşxmdisçsid

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık