Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Shanks ve WG görüşmesinde, WG ile Karasakal'ın yakalanması veya öldürülmesi konusunda antlaşma yapmış olmalı. Bu şekilde bir taşla iki kuş vuracaktır. WG'nin dikkatini Luffy'nin üzerinden Karasakal'a çekecek. Karasakal'ı One Piece yolunda Luffy'nin önünden çekecek. 3. olarak Shanks, Karasakal ile olan ve yarım kalan hesabını kapatacak.

Sağlam karakter güçlü karakter ama o kadar şişirdiler ki sevemez oldum.Yok kolu olsa KK olurmuş.Yok WB yi yenermiş.Yok Marineforda gelse herkesi kesermiş Amiral bırakmazmış :hhh::hhh:
Korsanlar Kralı olmak gibi bir amacı var mı bilmiyoruz ama kolsuz haliyle bile olması absürt olmaz. Laugh Tale'ye gittiğini düşünüyorum ben. WB'yi veya Roger'i zirve halleriyle yenemezdi. Birebirde hiçbir amiralle kıyaslamam. Adam imparator. MF'de o kadar ağır topa karşı racon kesmiş. Güçsüz görürsün sevmezsin vs eyvallah da Shanks'in sunumu ortada o kadar abartılan karakter varken serinin en önemli karakteri abartılmış çok mu : ))

"Shanks abartılıyor" diyenler dışında Shanks Roger'i veya WB'yi yener diyeni de görmedim.

Ne istedin Kid in kolundan.Kolunu kaybettin diye illa herkesin kolunu almak zorundamısın hasta herif.
Öyle bir şey yok kim dedi Shanks Kid'in kolunu aldı diye? Belki tayfaya yeni katılmış biri elemeleri geçmek için Kid'in kolunu almıştır : P

İşin şakası bir yana muhtemelen Shanks meydan okumayı kabul edip kolunu almıştır ama tayfasından başka biri de almış olabilir.

1000. sayıda Luffy ile tekrar bir araya gelmelerini sabırsızlıkla bekliyorum.
Yetişir mi ki :hmm:

Barto'yu esir alsa bari : ))

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık