Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Shanks'a güçlü bir meyve iyi giderdi ama hangi meyve?

Logia= Magma meyvesi ya da Yıldırım meyvesi

Paramecia= Yer Çekimi meyvesi ya da Işınlanma meyvesi

Zoan= Ejderha meyvesi ya da kızıl anka kuşu

Serinin en önemli karakterlerinden ama Eichiro Oda utanmasa onu da Oden gibi siluet olarak gösterecek.
Marco'nun meyvesini yese, im yerine buna taparlardı.:D

bir de en güçlü yonkou kim desen şenks derler.Adam sırf mfde poz kasmak için kalkmış yeni dünyadan gelmiş.Biz de güçlü de o yüzden kaale alıyor sanıyorduk.Oysa hükümet köpeciğiymiş diğer kankası gibi.
Sorma ya Mf de gelmiş şekil şükül yapıyor birde... Zamanında denizciler talimat almış bizim haberimiz yok...

Kazandığı savaş yok... Teach vs Shank lose, Mihawk vs Shanks lose, Balık vs Shanks, lose...
Teach ile olan muhabbet muhtemelen aynı deniz canavarıyla olan muhabbet gibidir. Defol deyince tüymüştür Teach. Malum aynısı MF'de de oldu.

Mihawk'a kaybettiği falan yok aynı seviyede kılıç ustası bu adamlar o kadar.

Sorma ya Mf de gelmiş şekil şükül yapıyor birde... Zamanında denizciler talimat almış bizim haberimiz yok...
Bu dediğini gerçekten inanarak söylüyorsan sorun yok : ))

Kid'in adını niye geçirmedin diyecektim ama o durum belirsiz. Tayfasına yeni katılan biri testi geçmek için Kid'in kolunu almış olabilir : P

Teach ile olan muhabbet muhtemelen aynı deniz canavarıyla olan muhabbet gibidir. Defol deyince tüymüştür Teach. Malum aynısı MF'de de oldu.

Mihawk'a kaybettiği falan yok aynı seviyede kılıç ustası bu adamlar o kadar.

Bu dediğini gerçekten inanarak söylüyorsan sorun yok : ))
Ohooo herkesten balık gibi dayak yediyse bu Shanks işimiz var. :/ Gayet ciddiymiş ama yarayı alırken. Tabii yine de sen bilirsin. :/

Edit: Teach menfaati yoksa hiç bir zaman ilk saldıran taraf olmamıştır. :/

Ohooo herkesten balık gibi dayak yediyse bu Shanks işimiz var. :/ Gayet ciddiymiş ama yarayı alırken. Tabii yine de sen bilirsin. :/
Ben Teach'e yenilmemiştir demiyorum. Öyle bir net bilgi yok diyorum.

Tanıdığımız kadarıyla Teach kazanacağından emin olmadan harekete geçmeyen bir karakter. Nasıl bir katakulli yaptı bilmiyoruz. Ama Shanks dikkati dağılmamış olmasına rağmen o yarayı almış. Bildiğimiz bu.

Muhtemelen çok genç yaşta dövmüştür Teach. Benim düşüncem bu. Ama çok belirsiz bir konu Oda özenle sakladığı için ne zaman gerçekleştiğine dair bile bilgimiz yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık