Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Neden savaştıkları belli değil.Tekrari olursa çarmıh siparişlerini verin şimdiden.
Nedenin bir önemi var mı? Muhtemelen tayfadan biri almıştır Kid'in kolunu. Kid bir çömez için Shanks ve Benn birden saldırdı diye düşünmüyorsundur sanırım. Kid payını almış Shanks'ten bir daha bulaşacağını sanmıyorum. Teach gibi içten pazarlıklı biri de değil. Seviyorsun anlıyorum ama Kid'in Shanks'i alması söz konusu değil bence.

İşlemeden öldürmesin zaten. O şekilde çok havada kalır ve etkileyiciliği inanılmaz derecede azalır. Elbaf&Shanks teorileri tutarsa, orada işleyebilir. Zaten seriyi 5 yılda bitireceğini söylüyor. Wano'nun sonunda One Piece ile ilgili bir şeyler olacağını da söyledi. Roger de işlenmeye başlanacak gibi. O yüzden Elbaf'ta Shanks'ın işlenmesi sürpriz olmaz.

Son dediğin olursa çok sinir bozucu olur ya. :D
5 yılda biteceğini sanmıyorum ama Dediğin bitecekse Elbaftan öte yol gibi. : ))

Nedenin bir önemi var mı? Muhtemelen tayfadan biri almıştır Kid'in kolunu. Kid bir çömez için Shanks ve Benn birden saldırdı diye düşünmüyorsundur sanırım. Kid payını almış Shanks'ten bir daha buluşacağını sanmıyorum. Teach gibi içten pazarlıklı biri de değil. Seviyorsun anlıyorum ama Kid'in Shanks'i alması söz konusu değil bence.
Yani sen Luffyden sonra kendi jenerasyonu içindeki en güçlü ve önemli adamın kolunu mangaka şenkse değil de alelade bir komutana mi kestirdi diyorsun ? Adam BM adası basıp komutan yaralamış.

Adam Kaidoda da yenilmiş ama intikam alacağım diyor.Siz Kidi anlamamissiniz.

Çakma kızıl, orjinal kızıla dokunamaz bile. Bir kere denemiş şansını, artık deneyecek fırsatı bile olmaz. :D
Hükümet köpeklerine fazla gıcık Kid.Alacak aklını yavşanksın.

Yani sen Luffyden sonra kendi jenerasyonu içindeki en güçlü ve önemli adamın kolunu mangaka şenkse değil de alelade bir komutana mi kestirdi diyorsun ? Adam BM adası basıp komutan yaralamış.

Adam Kaidoda da yenilmiş ama intikam alacağım diyor.Siz Kidi anlamamissiniz.
Kolunu Shanks aldı diyorsan hala neden Shanks'i küçümsüyorsun onu anlamadım. Ace'e sorduğu gibi neden geldin diyince Kid başını alıcam demiştir. Shanks de öyle kolunu kesip yollamıştır. Kid bu saatten sonra kendisi plan yapıp Kaido'ya saldırır. Shanks'e ya da BM'ye karşı bir intikam arzusu da yok. Oda daha fazla işlemez Kid'i Shanksle.

Kolunu Shanks aldı diyorsan hala neden Shanks'i küçümsüyorsun onu anlamadım. Ace'e sorduğu gibi neden geldin diyince Kid başını alıcam demiştir. Shanks de öyle kolunu kesip yollamıştır. Kid bu saatten sonra kendisi plan yapıp Kaido'ya saldırır. Shanks'e ya da BM'ye karşı bir intikam arzusu da yok. Oda daha fazla işlemez Kid'i Shanksle.
İşlememesi için sebep yok yahu.İntikam almaz diyorsun Kaidodan intikam alacağım diyor adam.Çaylak zamanı kol vermiş Kid.Şimdi olaylar daha farklı.

Hem şenksi inatla Kaido-Wb ayarı görme huyunuzdan da vazgeçseniz iyi olacak.

Kid seride çok büyük yerlere gelecek.Adam baştan sonra icraat adamı.Ya dövmüş ya dayak yemiş.Bos oturmuşluğu yok adamın.Hem Kaido hem şenkse çok büyük yaralar verecek.
5 yıl muhabbeti gerçek olursa hiç beklemediğimiz hızda şeyler olacak demektir. Bu durumda Kid de ne yapacaksa Wano'da yapar artık. Sonrası yokuş aşağı çünkü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık