Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
One Piece'de karizması en bir artanı. Diğer taraftan Beyazsakal öldükten sonra, onun bölgelerini niye kendi bölgesi yapmadı; Roger Korsanları ile yakın ilişkileri olan Minkler, Shanks'ı da çağırsak diye niye düşünmedi? Kafa karıştırıcı.

One Piece'de karizması en bir artanı. Diğer taraftan Beyazsakal öldükten sonra, onun bölgelerini niye kendi bölgesi yapmadı; Roger Korsanları ile yakın ilişkileri olan Minkler, Shanks'ı da çağırsak diye niye düşünmedi? Kafa karıştırıcı.
Senaryo, zaten Luffy'de istemezdi muhtemelen.
Henüz o aşamada değil onla karşılaşmak için

Opun en artist karaktelerinden biri.Mfde yiyen varsa gelsin dedi de Shanks'ı gömerlerdi oraya.Adam da yine bir karizma var ama yinede sevmiyorum nedense.

Gücüne gelince de Oda'nın bu karaktere olan tutumundan dolayı Kaido kadar hayvan çıkacağını düşünüyorum.

Senaryo, zaten Luffy'de istemezdi muhtemelen.
Henüz o aşamada değil onla karşılaşmak için
Senaryo onu anladık da böyle iyi, insanları ve geleceği düşünen bir adam imajı çizip; karışan, acı çeken dünyanın içinde magazinlere düğün ve eğlenceler de yakalanırsan, ben de derim bu ne perhiz ne lahana turşusu.

Senaryo onu anladık da böyle iyi, insanları ve geleceği düşünen bir adam imajı çizip; karışan, acı çeken dünyanın içinde magazinlere düğün ve eğlenceler de yakalanırsan, ben de derim bu ne perhiz ne lahana turşusu.
Çalsın davullar oynasın kızlar. : ))
Çağırmayı düşüncelerdi Luffy hayır deseydi daha iyi olurdu belki ama çağrılmayacağı gerçeğini değiştirmezdi diye düşünüyorum.

Teach geldi çöktü o bölgelere ve Marcoları mağlup etti. Shanks'in karışabileceğini sanmıyorum. Keza Wano'ya da karışmadı. Oden'in Roger ile bağı vardı vs. O kadar kolay değil bu tür işler.

Çalsın davullar oynasın kızlar. : ))
Çağırmayı düşüncelerdi Luffy hayır deseydi daha iyi olurdu belki ama çağrılmayacağı gerçeğini değiştirmezdi diye düşünüyorum.
Çok çok daha iyi olurdu. :)

Teach geldi çöktü o bölgelere ve Marcoları mağlup etti. Shanks'in karışabileceğini sanmıyorum. Keza Wano'ya da karışmadı. Oden'in Roger ile bağı vardı vs. O kadar kolay değil bu tür işler.
Bölgelerden kastım, korumaya aldığı yerler; BA adası gibi.
Beyazsakal'ın da Oden'le bağı vardı; Marco'yu çağırmayı biliyorlar. Ayrıca İnu ve Neko iki gemide de seyahat etmişler. Kolay değildir tabii, ama o zorluğu yansıtsalardı bari.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık