Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Shanks

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 375 83.7%
  • Sevmem

Kullanılan: 73 16.3%

• Kullanılan toplam oy
    448
Luffy'den iyi kaptan olamaz eğer o gemide olursan sunny'de kimse sana emir vermez. luffy'nin vur kafaya naber len de yiyosa onu roger'e veya shanks'a yap :D
üstüne kussan bile ses çıkarmayan bir adamın enseye bir tane vurmaktan korkmanın bir şeyi olamaz sanırım. Luffy karakter ve kişilik olarak da Roger'a benzetildiğine göre (shanks WB ve Rayleigh tarafından) roger'de bir sıkıntı olmaz benze enseye vur lokmayı al yani... (Gerçi luffy'nin lokmasını alırsan sana dalabilir ama neyse)

Ne Rogeri Wb dururken...Gerçi Wb'ye direk BABA dersin.
WB sakin adam be mert. Oturayım ailemle yaşayım diyen bir kişi. Ama Roger tam bir deli. Shiki'yi red ettiği ortamı biliyorsun kendinde. Ki Roger'in tayfasında Buggy hariç şeytan meyvesi yiyen biri olduğunu da düşünmüyorum ben. Yani adam tam manyak. Her istediğini yapan bir tip. Yalnızca tayfasına hakaret ettiği için mi yoksa zarar verdiği için mi ne krallık deviren biri bu. Bunların hepsini WB'de yapar kaptan olarak o da süper biri ama dediğim gibi daha sakin bir hayat istiyor kendisi. Roger gibi değil. Daha heyecanlı olacağı için Roger gibisi yok...

O senin düşüncen tabii mehmet.Ama bana Rogere'mi kaptan diceksin Whitebear'damı deseler Her türlü Wb derim...

Ozamanlar rogerin hareketli olmasının sebebi Bir amacı vardı.Son adaya gitmek istiyordu...Wb'nin amacı'da One piece'yi bulmak olsa veyahut raftele gitmek istese onunda seninde hayatın heyecanlı olurdu...

Ama adam gençken bile Bir aile kurmak istiyormus.Amacına ulaşmış Yonkou'da olmuş Oh kepap diyip Yeni dünyanın mavi sularında keyif çatıyor(DU).

Tabii bu benim düşüncem.

farketmez hangisinin tayfasından olursanız olun gurur duyardınız bir kere...tabi yinede roger tayfası efsanevi bir tayfa o yüzden bir adım öndeler...ama en sonunda sanırm en büyük tayfa bizm sarlatanlar tayfası olcak :D

farketmez hangisinin tayfasından olursanız olun gurur duyardınız bir kere...tabi yinede roger tayfası efsanevi bir tayfa o yüzden bir adım öndeler...ama en sonunda sanırm en büyük tayfa bizm sarlatanlar tayfası olcak :D
Wb'ninki efsane değilmi abi ? En az roger kadar efsanevi tayfa.

Wb'ninki efsane değilmi abi ? En az roger kadar efsanevi tayfa.
bu işler böyledir...herkez rogerı ve tayfasını efsanevi tayfa olarak hatırlıycak...hesap edersen makul sonuca varırsın...sidikli buggy bile sırf o tayfadan diye nasıl muamele görüyor...wb tayfasına yapılan tek sey onlara dokunmamak niye wbden korkuyorlar...artı wb affede bilen bir adam gördük,rogersa ülke yakıp yıkmıs :) wbnin tayfası dünyanın en güclü adamının tayfası olarak bilincek o kadar...ama herkez rogerın tayfasını efsanevi korsanlar kralının tayfası olarak bilicek...yoksa avatarımda gördügün üzere wbnin atesini hiç söndürmemeye kararlıyım ve adama hayranım ama...efsane korsan dedinmi 2 kaptan ama bir tayfa var...roger ve wb ama tayfa olarak efsane olan jolly roger korsanlarıdır...sadece 2. adamından ve yaslı halindegi gücünden hesap etsek bile fark acıkca ortaya cıkıyor...wb korsanları kücümsenemez ama roger korsanları op temasına göre aynı bizm tayfa gibi kader tarafından secilmiş ve zamanının kendi alanlarındaki en iyileri bence:)

@ Dragon...

Değillerse bile oldular... Bak tayfanın sidiklilerinden biri, Yonkou oldu, diğeride muhtemelen Shichibukai... :D

Roger hastalığı yüzünden teslim olmadımı zaten Wb dede aynı durum ama Roger acıya dayanamıp teslim oldu Wb hala yaşıyor bu durumda Wb le roger arasında fark yok demektir. Ayriyetten 2. adamlara bakarsak rayleigh ve marco , karakral kizaruyu sadece oyalarken marco kizarunun ağzına ..... yani. Bide şu anda marco tecrübesiz olarak görürsek Bence Wb korsanları daha güçlüdür diyorum...
Sen bence OP'yi en baştan bir daha... Sindire sindire izle... Hatta istersen 12 yıla da yayabilirsin... Her hafta bir bölüm şeklinde... :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık