Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Shanks ile Gorosei'nin Münasebeti ve Kayalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks, Kaptanını idam edenlerle düşüp kalkıyor! Yazık çok yazık... Şaka maka bir yana; Shanks'in bir planı ve bir kozu var muhtemelen. Shanks'in bir hain olacağını sanmıyorum. Zaten bu yeni çağ için yapacağını yaptı adam. Şimdi de onun gerçekleşmesini bekliyor. Ama harbiden yukarıda yazıldığı gibi yine Teach'i şikayet etmiyordur umarım hahaha :D

Çocukluk travması olmuş. Yüzünü çizdiğinden beri korkuyor Teach'ten. Adamın tek icraatı Luffy'e şapkayı verip Teach'i yenecek hale gelmesini beklemek.
Bu adamın meşgul olduğu başka bir şey var mı acaba? Bir yonkou olarak ne yapıyor, amacı ne; hiçbir şey belli değil. Mihawk gibi oturmuş bekliyor mu?

Ortak hareket ettiği belli değil.Dediğin gibi bir durum yapmaz bence Oda.Shanks bu adamın(Oda'nın) en sevdiği karakterlerden gidipte goroyla ortak hareket ettirip karizmasını çizdirmez.Çünkü gorosei çokta iyi insanlar değil.Shanks hem Oda'nın hem fanların çok sevdiği bir karakterken böyle insanlarla ortak hareket ettirmez heralde.
Bence o karizmayı çoktan çizdirdi bile :( Gorosei'nin Shanks'ı görünce verdiği tepkiden, önceden de bu şekilde görüştükleri çıkarımını yapmıştım ama şu an bulup da bakamayacam konuşmalara.

Bana kalırsa eğer Shanks ölürse Denge bayağı bir bozulur ve İmparatorlar harekete geçer.Marineford Savaşından da şunu anlıyoruz ki Shanks Beyazsakal gibi denizin dengesini korumaya çalışıyor.Eğer Shanks ölürse geriye sadece yıkım isteyen imparatorlar kalıyor.Bana göre Mama,Kaido gibilerin tam anlamıyla harekete geçememesinin tek nedeni Shanks.Burda Shanks biraz iyi korsan rolünde aslında.O ölürse,herşey patlar.Hükümet bu riski almak istemiyor.

Önce Sengoku,sonra Gorosei.Shanks'ın Hükümetle bağı düşündüğümüzden daha büyüktür belki
Bekleyelim görelim :) Şu an benim gözümde 2 kapalı kutudan birisi Shanks. Diğeri Aokiji. Bu iki adamın tarafı, tutumu her yere çekilebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık