Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Shanks, Ace ve Olası Son

gettolarınkralı

shanks ölürse luffy karasakalın baya bir akrabasının kulağını çınlatır :D

şöyle bidüşüncem var bence shanks bbyi iyibi döver biz yendi kabul ederis ardından bb(wb yaptıgı gibi) shanks e hain bir saldırı yapar ve shanksı öldürür

Herkes WB'yi dünyanın en güçlü adamı olarak görüyodu. Sengoku emyvesi için o en tehlikeli meyve dedi. Dünyaya yıkabilecek güçte dedi. WB'nin BB'den farkı hayvani fiziksel gücüydü. BB'de çok güçlü ama WB ayrı bi olay. Haki farkı vardı aralarında BB yami yami'yle onu da kapattı. Dayanıklılık konusunda farkları var diyemem. BB WB'den daha dayanıklı çıkabilir. Ace'in alev mızrakları göğsünün içindeyken ace'e attığı yumruk, WB'den yediği bisento + deprem yumruğuna rağmen bilincini kaybetmemesi, üstüne bide WB'ye saldırabilmesi ve bütün bunları da meyvesi sayesinde normalden daha fazla acı alarak yapması dayanıklılık konusunda çok az rakibi olduğunu gösteriyo. Yeni Dünya'da giriştiği meyve soygunu olayından sonra gücü şimdi iyice artmıştır. Zaten BB'nin tek zayıf noktası savunmasıydı. Düzgün bi logia meyve kattıysa kendine savunma olayını da bitirmiş oluyo. Shanks'ı teke tek kapışırlarken ace'i yendiği gibi yenmemesi için bi sebep yok. Shanks çok aşmış bi haki'ye ve müthiş bi fiziksel güce sahip ama karanlığın çekim gücü, depremin vuruş gücü ve daha bilmediğimiz meyve güçleriyle BB kazanabilir.
Çok çok önce söylemiştim. Ace'i indiren akainu yada BB shanks'ı da indirirse onun fanı olucam demiştim. Hala bekliyorum...

Yonkou-Sh4nks

Shanks ölürse tüm dünyadan japonyaya çıkartma yapar millet :D . En öncede ben giderim basarım oda nın mahallesini :D . Shanks ölmez inş. diyorum ama sürekli olarak kalbimden shanks ı karasakal öldürcek diyor ve peşinede luffy öyle bir güç seviyesine ulaşcak ve karasakalı öldürecek diye düşünüyorum

Benn Beckman, Shillew'ı yenecek bir yerde görüp. Sonra BB'ye felan da dalacak. Dayak yemeyecek. "Beni yenmek için bir kaç savaş gemisi getirmeniz lazım." diyecek. BB'de "Biz dersimizi aldık savaş gemilerimizle geldik." diyecek. Bir flashback patlayacak.

*East Blue'da BB Higuma'yı deniz kralından kurtarıyor. Higuma da "Benn Beckamn'e dalacaksan savaş gemisi götür." diyor.*

Savaş gemileri buster call misali Beckman'i bombalayacaklar. Benn Beckman "Tek zayıf noktamı bulmuşsun aferin." diyip ölecek.

Bunu gören Shanks, direk dalacak adil bir savaşı kazanacak ama BB tarafından kalleşçe harcanacak..

bence karşılaşmıcaklar bile bence 2 side serinin sonu için yapılmış karakterler
Shanks neyse de BB niye seri sonu için hazırlanıyo? WB açıkca sen onlardan biri değilsin, kral olamazsın dedi. Yani serinin sonunda BB vs Luffy'nin hiçbi anlamı yok. Ayrıca BB'nin kral olmak gibi bi amacı da görünmüyo.

Luffy KK olucak diye shanks'a rakip olması gerekmez ki Shanks'ın istediği kk mı olmak niye rakibi olsun.Bi de BB tayfası ile beraber Shanks'a seninle savaşmak için hazır değiliz dedi ve 2 ledi.Geçen 2 yıl içinde Shanks ve tayfası da yerinde saymayacaktır.Benn beckman'ın hakisi ortada mesela Kizaru direk ellerini kaldırdı.
Shanks'a senin tayfanı yenecek bi tayfa toplayacağım dedi luffy. Karşılaştıklarında şapkayı geri veriken taş-kağıt-makas'mı oynayacaklar? Luffy tayfasının daha güçlü olduğunu nasıl kanıtlayacak? Herşeyi geçtim nirvana'ya ulaşmış yonkou tayfasının da güçlenmesini mi bekliyosun? Adamlar zaten güçleneceği kadar güçlenmiş ki o konuma gelmiş. BB tayfası yeni toplanmış ve güçlenmeye karar vermiş bi tayfaydı ki onların da bu saatten sonra müthiş bi ivmeyle güçlenmeleri mümkün değil diye meyve yeteneği soktu oda. Bu mantıkla WB ölmeden önce roger'dan 30-40 kat daha güçlüydü. Aynı şekilde garp ve sengoku da...

seri sonunda bence bb ile luffy kapışacak shankslede ilgili bir mevzu war şapka mevzu biz çook uzun süre bbyi göremeyiz

Cümlemi özellikle BB öyle bişey demedi yerine öyle bi amacı gözükmüyo şeklinde kurdum. Kral olmak isteyen adam 20 sene durduğu tayfadan kaçmazdı. O kadar vakit kaybetmezdi. Sonrasında da yonkou olabilecek gücü varken kral olmak için diğer yonkou'ları devirirdi. BB bi ömür WB tayfasında kalmış ama özellikle yükselmemiş. İstese WB tayfasının en güçlü tümen komutanlarından biri olurdu. Hadi meyve için bekledi diyelim sonrasında schibukai olmasındaki amaç ne? İD'ye girmek içib schibukai oldu diye biliyoruz ama İD'ye ne için gitti? Adam toplamak meyve toplama yeteneğini öğrendikten sonra çok anlamsız geldi. Burgess'a bi logia bi zoan ver catalina devon'dan çok daha güçlü olur. Lafitte'ye doğru güçleri ver pizzaro'ya ihtiyacın kalmaz. İD'ye girmekte ki amacı farklıydı. Sonrasında tüm güçlerine rağmen hala bekliyo olması da farklı bi hadise. Verdiğin sayfa da bile ace'e gel birlikte düyayı fethedelim diyo. Daha önce fetih'den bahseden tek kişi yanlış hatırlamıyosam shiki'ydi. O da BB gibi planlar yapmış kendi amacı peşinde koşuyodu. Ama krallıkla ilgili değildi. Ben BB'nin krallık peşinde olduğuna inanmıyorum. Zaten WB'de olamaycağını söyledi...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık