Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Şeytan Meyvesi Döngüsü

Herşey baya uyumlu olmuş. Bir tek karasakal'ın, beyazsakal'ın kalbini yemesi biraz olabilirliği düşük geldi bana. Bunun yerine karasakalda belki meyve çuvalını böyle durumlar için karanlığında saklıyordur. (Ace ile dövüşünde karanlığa çektiği maddeleri istediğinde dışarıda çıkarabiliyordu.)
Büyük ihtimalle döngü tutar değil direk döngü böyle olur denilmeli. baya tutarlı yazılmış tebrikler.

Herşey baya uyumlu olmuş. Bir tek karasakal'ın, beyazsakal'ın kalbini yemesi biraz olabilirliği düşük geldi bana. Bunun yerine karasakalda belki meyve çuvalını böyle durumlar için karanlığında saklıyordur. (Ace ile dövüşünde karanlığa çektiği maddeleri istediğinde dışarıda çıkarabiliyordu.)
Büyük ihtimalle döngü tutar değil direk döngü böyle olur denilmeli. baya tutarlı yazılmış tebrikler.
Kalp yeme olayını ben demiyorum, teoriler var o yönde. Sadece konuda bahsettim.

Senin dediğin, meyve yeme kuralına aykırı. Bir kişi iki meyve yiyemiyor.

Güzel konu olmuş, eline sağlık. Meyve döngüsü çok mantıklı gelse de bana daha farklı bir şey çıkacakmış gibi geliyor. Oda tahmin edilmeyi pek seven bir vatandaş değil. Ayrıca Burgess'de Luffy'nin orada olduğunu bilmiyordu ilk başlarda, o hengame de Şeytan meyvesinin meyvesini bulduysa helal olsun ama zorlama olurdu gibi. Birde bıçakla dalması hırsızlığa bir gönderme mi yoksa kesici alet kullanıp direk işi bitirmek mi istedi orası da muamma? Sonuçta B. Haki kullanabilen bir vatandaş.
Burgess, Luffy'nin yerini bilmiyordu, fakat ihtimal dahilinde meyvesini bohçada taşıyordu diye düşünüyorum.

Eline sağlık güzel konu olmuş. Burgess'in bohçası ve Teach'in meyveyi karanlıkta tutması çok mantıklı geldi. Muhtemelen de bu tarz bir şey çıkacaktır ileride.

Ayrıca meyvelerin ruhları konusu da çok hoşuma gitti. Bleach serisindeki Zanpakutou'lar gibi şeytan meyvelerinin de kendi benliklerini görebilecek miyiz acaba? Böyle bir şeyin çıkmasını bekliyorum.

Eline sağlık güzel konu olmuş. Burgess'in bohçası ve Teach'in meyveyi karanlıkta tutması çok mantıklı geldi. Muhtemelen de bu tarz bir şey çıkacaktır ileride.

Ayrıca meyvelerin ruhları konusu da çok hoşuma gitti. Bleach serisindeki Zanpakutou'lar gibi şeytan meyvelerinin de kendi benliklerini görebilecek miyiz acaba? Böyle bir şeyin çıkmasını bekliyorum.
Meyve ruhları dile gelmez muhtemelen.

Smoker san meyve döngüsü konusu çok güzel olmuş ve mantıklı ihtimal dahilinde değilde bence kesin öyledir. 2. Merak ettiğim husus şu meyvenin uyanışı esnasında meyvenin ruhu vücüda tam olarak hakim oluyor mu

O bohçada şeytan meyvesi ve normal meyveler olduğu kesin gibi. Bohçanın üstündeki şekiller bile şeytan meyvesi şekilleri.

10 numara teori olmuş Taichou . Çok beğendim , okurken doğrudan reankarnosyon inancı geldi aklıma. Ayrıca benim kayıp yy teorime de oturtulabilir bir yapısı var , o yönden daha da hoşuma gitti. OP için ise daha iyisi olamazdı ben gayet başarılı buldum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık