Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sevdiğiniz Müzik Tarzları

?

• Rock

Kullanılan: 26 44.8%
  • Rap

Kullanılan: 6 10.3%
  • Arabesk

Kullanılan: 2 3.4%
  • TSM

Kullanılan: 3 5.2%
  • THM

Kullanılan: 3 5.2%
  • Rock N Roll (oldies)

Kullanılan: 5 8.6%
  • Klasik

Kullanılan: 8 13.8%
  • Pop

Kullanılan: 1 1.7%
  • Funky

• Uzakdogu

• Kullanılan toplam oy
    58
Uzak Doğu'nun huzur veren ve ruha işleyen müziklerini çok seviyorum. Sadece anime yüzünden değil, genel anlamda Uzak Doğu kültürüne ait her türlü müziği dinlerim. Hatta şunu atayım da kulaklarınızın pası silinsin. Jackie Chan'in 2005 yapımı, tıpkı adı gibi efsane filmi The Myth(Efsane) filminin müziği. Ne kadar güzel söylüyorlar. :utan:

Uzak Doğu'nun huzur veren ve ruha işleyen müziklerini çok seviyorum. Sadece anime yüzünden değil, genel anlamda Uzak Doğu kültürüne ait her türlü müziği dinlerim. Hatta şunu atayım da kulaklarınızın pası silinsin. Jackie Chan'in 2005 yapımı, tıpkı adı gibi efsane filmi The Myth(Efsane) filminin müziği. Ne kadar güzel söylüyorlar. :utan:

Muzigin iyisi kötüsü olmaz alayini dinleyeceksin, begendim kardesim valla

Muzigin iyisi kötüsü olmaz alayini dinleyeceksin, begendim kardesim valla
Orası öyle tabii ama ruha hitap etmedikten sonra ne kadar dinlersen dinle müzikten o zevki alamazsın. Bana iyi gelen bir başkasına kötü veya bana kötü gelen ise bir başkasına iyi gelebilir. O yüzden dediğin gibi müziğin iyisi kötüsü olmaz. Tamamen zevk meselesi. Beğenmene sevindim. :sapkali:

Orası öyle tabii ama ruha hitap etmedikten sonra ne kadar dinlersen dinle müzikten o zevki alamazsın. Bana iyi gelen bir başkasına kötü veya bana kötü gelen ise bir başkasına iyi gelebilir. O yüzden dediğin gibi müziğin iyisi kötüsü olmaz. Tamamen zevk meselesi. Beğenmene sevindim. :sapkali:
Kesanli yasam feat İzmirli erco dinliyorum su an mesela hayat boyle 15 dakika once japonlardaydik simdi roman havasina dondum :at:

Ayrım yapmıyorum, bir parça hoşuma gidiyorsa hangi tarza ait olduğu pek önemli değil. Ama en çok Türk Halk Müziği dinlerim.

Ayrım yapmıyorum, bir parça hoşuma gidiyorsa hangi tarza ait olduğu pek önemli değil. Ama en çok Türk Halk Müziği dinlerim.
Elif Buse Dogan - Gülüm Soldu tercih ederim iyidir genc bir thm sanatcisi

Kulağıma güzel gelen her şeyi dinlerim. Bir tek rap'e hiç tahammülüm yok.
XATAR - GADDAFİ tarzini bilmiyorum ama denemeni tavsiye ederim dostum :)

Alayına giderim.
Bakalim buna gidebilicek misin doktor kardes :)

Onu bilmem de, buna giderim;

old but gold

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık