Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Çift

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    199
Kiki ne be ? Otama Tashigi'ye benziyor diyorlar ya bunun sebebi şu bence.Mangaka eş olsun diye Tashigi'yi de wano kadınları tarzında çizmiş Zoro japon olduğu için.Tabii bence sadece öyle tahmin ediyorum.

Koala önceden önemsemezdim ama animedeki ses sanatçısı çok başarılı sempatik hale getiriyor baya izleyince farkettim.Sabo'yu çekilir kılan tek şey olma yolunda ilerliyor. :D
Sen karaktersiz karakter seviyon nabak yani :/

Üç seçeneğimin üçünü de Luffy ile Hancock'a vermek isterdim . Çünkü sadece çift olarak düşünmeyelim , beraber sahneleri en sempatik , komik ,eğlenceli gelen onlar .

Zoro'nun yanında o tipsiz kıza oyumu vermem . Robin olsaydı en azından benim gözüme hitap ediyor.

Sanji ile Nami'ye de sırf Sanji'nin bazı hareketlerini abartmasından dolayı oy vermekten vazgeçtim.

Bunun dışında kendisini kaptanından daha karizma ,daha ilgi çekici bulduğum için eşi de onun gibi , oyum Rayleigh'e

Sanji - Pudding çifti, Zoro-Tashigi ile birlikte favorim. Zoro-Robin de yakışırdı. Hancock'un aptal aptal Luffy'nin etrafında dolanması çabuk sıkar. Çok sıkıcı bir çift olurlar.

İnanmadığın şeyler söylüyorsun birilerinin fazla etkisinde kalmışsın gibi. :D

Karaktersiz derken kimden bahsediyorsun fanı olduğum karakterlerden mi ? :artiz: Devrimcilerden sevmediğim Sabo var.Dragon da daha kişiliğini görmedik fikir adamlığı konusu ayrı mevzu.
Onu geçtim de sen nasıl Namix Sanji'de ışık gördün? Nami -Luffy tayfadaki diğer hepsinden çok daha yüksek ihtimale sahip olan bir şey.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık