Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Serideki En İtici Bulduğunuz Karakter

Serideki itici ve sevmediğiniz karakterler

• Kullanılan toplam oy
    391
Trebol vs gibi garip adamlar var da OP'da garip adam olmayan tayfa yok zaten .d

Doffy tayfası bence en iyi tayfalardan birisi tasarım olarak. Ayrıca tayfa içi ilginç aile dinamiği de güzeldi.
Doffy tayfasının tasarımı genel olarak iyi de arada bir iki çürük elma var şu ato ato no mi yiyen kadınla trebol o çürük elmalardan işte :) gerçi asıl çürük elma rosinante reyis de olsun

Trebol vs gibi garip adamlar var da OP'da garip adam olmayan tayfa yok zaten .d

Doffy tayfası bence en iyi tayfalardan birisi tasarım olarak. Ayrıca tayfa içi ilginç aile dinamiği de güzeldi.
Gariplikten bahsetmiyorum hepsi bana itici ve gıcık geldi Senyor Pink bu konuşmanın dışında tabi. Kendi aralarında ilişkileri çok güzeldi zaten onunla sorunum yok fakat bize yansıtılan bir güzellikleri yok

Senor Pink ve Baby 5 ayrı tutabiliriz. Hele Senor Pink harika bir adam.
Doğru bak onlar iyiydi Baby 5 çok değişik bir şekilde olsa da tayfaya göre iyiydi

Like'a basıyordum ki son cümleyle geri adım attım akslellx. Rosinante en iyi OP karakterlerinden birisidir.
Rosinante bir numaradir, avatarimdi belli bir sure hatta iki numara da cp0 ajani hain kaido saldirisyla malum dehit dustu.
Ayrica bu iki karakterin ikisinin de (cp0dan yuzde yuz emin degilim) ölmüş olmaları da ilginç bir ortak noktaları.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık