Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Serideki En İtici Bulduğunuz Karakter

Serideki itici ve sevmediğiniz karakterler

• Kullanılan toplam oy
    391
Orochi güzel bi kötü karakter bence. Wanonun ana villaini o gibi hatta Kaidodan ziyade
Orochi'yi ben de başarılı bir villain buluyorum. Zayıf karakterinden doğan avantajı zekasıyla birlikte iyi kullanıyor. Bana itici gelen kısmı karakter tiplemesi ve tasarımı.

Aslında baya acınası bir karakter. Elde ettiği her şey Oden'e aitti. Orochi'nin tek yaptığı hepsinin üstüne konmak. Öyle ki adamın kılıç stilini alıp, senelerce okullarda kahramanlık hikayesi olarak anlatmış. İşin trajikomik yanı Orochi'nin Oden'e borçlu olması. Şöyle bir düşününce Orochi'nin olmak istediği kişi Oden diyebiliriz. Kendisinde olmayanları Oden'den alırken, kıskanç doğası nedeniyle bir yandan onun sahip olduklarına zarar veriyordu. Wano'nun şu anki durumu buna en iyi örnek olacaktır.

Sanji yorumları gördüm. Neden Sanji acaba?

*Sapıklığı abartı çizildiği zaman ya da yapması gereken işin önüne sapıklığı geçtiği zaman bana da itici geliyor. Ama sadece bundan ötürü mü acaba Sanji isteyenler. :D

Orochi'yi ben de başarılı bir villain buluyorum. Zayıf karakterinden doğan avantajı zekasıyla birlikte iyi kullanıyor. Bana itici gelen kısmı karakter tiplemesi ve tasarımı.

Aslında baya acınası bir karakter. Elde ettiği her şey Oden'e aitti. Orochi'nin tek yaptığı hepsinin üstüne konmak. Öyle ki adamın kılıç stilini alıp, senelerce okullarda kahramanlık hikayesi olarak anlatmış. İşin trajikomik yanı Orochi'nin Oden'e borçlu olması. Şöyle bir düşününce Orochi'nin olmak istediği kişi Oden diyebiliriz. Kendisinde olmayanları Oden'den alırken, kıskanç doğası nedeniyle bir yandan onun sahip olduklarına zarar veriyordu. Wano'nun şu anki durumu buna en iyi örnek olacaktır.
Zaten amacı bu olduğu için itici gelmiyor pek. Hayatında entrika ile başa gecmis, basa gecse de ciddiye alınmamış. Hayatındaki tek şeyi almamalari için inanilmaz çabalamış zeki birisi. Wanoya gerilim katmış da birisi

Itici derken bu sınıfa Orochi girmemeli pek ya. Ben Impel Down gibi bir arcta ciddiyetsiz tavırları ile iten Buggy daha çok gözüme batıyor

Zaten amacı bu olduğu için itici gelmiyor pek. Hayatında entrika ile başa gecmis, basa gecse de ciddiye alınmamış biri. Hayatındaki tek şeyi almamalari için inanilmaz çabalamış zeki birisi. Wanoya gerilim katmış da birisi

Itici derken bu sınıfa Orochi girmemeli pek ya. Ben Impel Down gibi bir arcta ciddiyetsiz tavırları ile iten Buggy daha çok gözüme batıyor
Ne gördük de çok zeki oldu bu karakter ya?

Ne gördük de çok zeki oldu bu karakter ya?
Kaidoyu kafalayip başa geçmiş
Zorojuro ve Soba mask olaylarini birebir doğru yorumladi
Kimsenin ciddiye almadığı Toki olayını harfi harfine tutturdu
Tam planlar oldu derken herifler için umudu 0 yapan bi plan da yaptı.

Ya hepsini geçtim de Kaidoyu kafalamasi da yeterli bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık