Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Seride En Çok Hayal Kırıklığına Uğradığınız An

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    259
Ray yapınca adam, Garp yapınca...
İkisinin ortak yönü var; karara saygı duyma.
Ace, Garp'a dede diyor. Wb'ye baba diyor.
Garp da, Wb de, Rayleigh de, Shanks da kısaca tüm evren buna saygı duyuyor. Kültür farkı diyelim. Rayleigh neden bu karara saygı duymasın ki?

İkisinin ortak yönü var; karara saygı duyma.
Ace, Garp'a dede diyor. Wb'ye baba diyor.
Garp da, Wb de, Rayleigh de, Shanks da kısaca tüm evren buna saygı duyuyor. Kültür farkı diyelim. Rayleigh neden bu karara saygı duymasın ki?
Ace Garp'a dede demiyor yanlış hatırlamıyorsam. Ayrıca Ray'in kararına bir şey demedim. Ben olsam ben de gelmezdim. Ace kendisi Luffy'ye de diyordu zaten bir şey olursa yardıma gelme diye.

Garp, Ace'in ölümünü seyretmedi yalnız.

Ben en büyük hayal kırıklığını Sanji'nin okama oluşunda değil de aslında 2 yıllık aradan sonra Sanji üzerinden ikinci bir Robin vakası işleyeceğini belli ettikten ve bunu devam ettirdikten sonra yaşadım. Bu uğurda dram iyice katlansın diye Sanji'ye olmadık abartılı davranışlar yaptırdıktan sonra da iyice katlandı hatta.

Ace Garp'a dede demiyor yanlış hatırlamıyorsam. Ayrıca Ray'in kararına bir şey demedim. Ben olsam ben de gelmezdim. Ace kendisi Luffy'ye de diyordu zaten bir şey olursa yardıma gelme diye.
Ben de Garp'a pasifliğinden dolayı bir şey demiyorum zaten. İki yüzlü olması sıkıntı. :p

Garp, Ace'in ölümünü seyretmedi yalnız.

Ben en büyük hayal kırıklığını Sanji'nin okama oluşunda değil de aslında 2 yıllık aradan sonra Sanji üzerinden ikinci bir Robin vakası işleyeceğini belli ettikten ve bunu devam ettirdikten sonra yaşadım. Bu uğurda dram iyice katlansın diye Sanji'ye olmadık abartılı davranışlar yaptırdıktan sonra da iyice katlandı hatta.
Aynen ya.
Bir de üstüne adama o kadar reddettirdikten sonra kullandırttı o kutu kolayı.
Çok fena sopalık bu Oda. Keşke karışlaşsak da bir Shanks'ın kolundan sebep, bir Ace'in ölümünden sebep bir de Sanji ve Tashigi'yi davranışlarından sebep uzun uzun çemkirebilsem.:of:

Ne iki yüzlülüğünü gördün be :artiz:
Ace'in idamına pasif; sonra Ace'i öldüren Akainu'yu öldürmeye gidiyor.
Luffy'nin peşinde amiraller; Law olmasa diğer şeylere rağmen ölecek. Sonra yine pasif mod.
Sonra Coby ölecek; 6 aydır yanında olan eleman. Coby'i Shanks celladın elinden alıyor; dediği laf şu " Luffy'e korsanlığı özendiren adam ". Zıkkımın kökü! Luffy, Coby ölüyor; 5 dakika önce sinir krizi geçiriyordun Ace'in ölümüne. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.

Korsanfan tarihi açısından net olarak Ace'dir bence ya. Bugün bu kadar nefret edilen, güç bakımından böcek muamelesi yapılan bir karakterse Marinefordda duygusal Kf üyelerini ağlattığı içindir. Bugün Ace'e sövenlerin çok büyük bir kısmı seriyi izlediği sırada Ace'i seviyordur bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık