Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Seri Sonunda Zoro'nun Seviyesi

Finalde hangi seviyeye ulaşır ?

• Kullanılan toplam oy
    223
OP içerisindeki 1 sene o hadi ben yanlış hatırlıyorum ve adam 40 bölümlük bir süreci anlatıyor olsun. Dayar fbleri hızlı hızlı geçer gene aynı zaman dilimini işler. Akainu dediğin adamın şu anki haliyle KK olacağını düşünmüyorsun herhalde. Ana karakter olsa p-up alıp o seviyeye gelecek işte. Luffy Akainu kadar güçlü olsa yonko sololar sonra KK olmak için karşısına tek bir rakip daha çıkar ve mevzu biter zaten. O lafa çok anlam yüklememek lazım.
Akainu MF haliyle uygun şartlarda KK olabilirdi. Roger'ı alır diyemem. Ara sonrası Roger'a karşı şansı %40 vardır en az.

Zaman hızlı geçer zaten. Direkt Yonkolara dalar tayfa toplayıp. Ancak böyle 40 bölüme sığar. Zoro bu seviyeye gelirse Luffy'yi KK olmak kesmez. Direkt WG'ye savaş açarlar.

Akainu MF haliyle uygun şartlarda KK olabilirdi. Roger'ı alır diyemem. Ara sonrası Roger'a karşı şansı %40 vardır en az.

Zaman hızlı geçer zaten. Direkt Yonkolara dalar tayfa toplayıp. Ancak böyle 40 bölüme sığar. Zoro bu seviyeye gelirse Luffy'yi KK olmak kesmez. Direkt WG'ye savaş açarlar.
Wg'Ye savaş açmayacaklar mı zaten?

İnan bana bırak Roger'ı savaşın başındaki Wb ile Akainu'yu bir adaya kapatsan Akainu'nun o savaşta bile şansı o kadar olmaz. Uygun şartlar dediğin şey, şans faktörü doğru zamanda doğru yerde olmak ve dövüş içerisinde seviye atlayacak şekilde güçlenmek. Ana karakter olmadığı takdirde bunların aynı anda gerçekleşmesi imkansız. Luffy zirvesini görür KK seviyesini birazcık geçer Zoro da Akainu'yu aynı şekilde geçer mevzu dengelenir. Sen Akainu'yu yonko seviyesi gördüğündenmi Zoro'nun bu seviyeye gelmesi ya da aşmasını garipsiyorsun?

İnan bana bırak Roger'ı savaşın başındaki Wb ile Akainu'yu bir adaya kapatsan Akainu'nun o savaşta bile şansı o kadar olmaz. Uygun şartlar dediğin şey, şans faktörü doğru zamanda doğru yerde olmak ve dövüş içerisinde seviye atlayacak şekilde güçlenmek. Ana karakter olmadığı takdirde bunların aynı anda gerçekleşmesi imkansız. Luffy zirvesini görür KK seviyesini birazcık geçer Zoro da Akainu'yu aynı şekilde geçer mevzu dengelenir. Sen Akainu'yu yonko seviyesi gördüğündenmi Zoro'nun bu seviyeye gelmesi ya da aşmasını garipsiyorsun?
Zoro'ya Yonko olur dedim zaten. Sorun yok o konuda. :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık