Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Seri İçinde Çıkabilecek Şeytan Meyveleri

@kizilhagi @Smoker

bir filmde su meyvesi kullanıldı diye hatırlıyorum.aklıma ada-saat-nami-kavanoz çağrışımlar yaptı tabi yanlıyorda olabilirim

@kizilhagi @Smoker

bir filmde su meyvesi kullanıldı diye hatırlıyorum.aklıma ada-saat-nami-kavanoz çağrışımlar yaptı tabi yanlıyorda olabilirim
Honey Queen'in kullandığı Toro Toro no Mi'den bahsediyorsun, ama o su meyvesi değil. Bilinmeyen bir sıvıya ait.

Benim hayalimde olan meyve Logia türü saf enerji gücü veren bir meyve.Energy Energy no mi

Böyle bir meyve çıksabence çok güzel olur

hardsalih

bir ara bir şeytan meyvesi yarışması vardı feyste onun için bayağı birşey yazmıştım ama çoğu kısmını unuttum:D
zaten daha tipine bile karar veremedim. logia mı olur yoksa paramecia mı?
neyse hatırladığım kadarıyla şöyle bir şey yazmıştım. Öncelikle defansif bir meyve
seviye 1: kullanıcı vücudunda istediği kadar yağ üretip en fazla bir dev/oars kadar olabilecek kadar bedenini büyütebilir
seviye 2: kullanıcı bedeninin istediği bir uvzunu istediği kadar yağ ile büyütebilir bir nevi yağdan bir kolla savunma-
seviye 3: kullanıcı bedeninden dışarı yağ salgılayabilir
seviye 4: kullanıcı başka bedenlere dokunarak yağ miktarlarını arttırıp, azaltabilir
seviye 5: kullanıcı bedeninden dışarı salgıladığı yağa şekil verebilir
elinde oluşturduğu yağ toplarını rakibe atarak hareketini kısıtlar-kaygan zemin-
kendi bedeni üstündeki ya da ayaklarının altındaki yağ ile herhangi bir zemin üstünde kayabilir
seviye 6: kullanıcı dışarıdan aldığı bir alevle bedeninde sürekli yağ üretmek şartı ile bir alev adama dönüşebilir.
alevli yağ toplarını atarak hem kizaruya yakın bir patlama hemde çevreye dağılıp yanmaya devam eden yağlarla yıkıcı olabilir.
en büyük saldırı olarak -hadi biraz uçayım:D- ace in entesi kadar büyük bir alevli yağ topuyla küçük bir adayı yok edebilir-çok uçtum :hhh:-
bazı kısımları iğrenç oldu sanki :D

margaret mi Marguerite mi neydi onun için tasarlamıştı
Yağ meyvesini baya bi uçurmuşsun :D.Ama Oda bu hangi meyveyi sonuna kadar kullandırırki.O meyveyle anca rakiplerin ayağını kaydırtır başkada bişe yaptırmaz.

_Özkan_

DAha önce söylendimi bilmiyorum ama su meyvesini düşünüyorum ve bana aşırı güçlü görünüor bir düşününce.Bunu kullanan kişide bir amiral olacak bence.Onun dışında birde zaman meyvesi düşünüyorum.

Logia kullanıcıları sadece kendi ürettikleri elementlere mi hükmedebiliyorlar? Mesela Ace (kendisinin yakmadığı) yanan bir evdeki alevleri tek bir hareketiyle söndürebilir mi? Veya Akainu yanardağdan fışkıran lavları isteği gibi kullanabilir mi? Böyle bir şey mümkünse su meyvesi de deniz suyunu kontrol edebilir ve bu da serinin başından beri tüm meyvelerin ortak zayıflığı olarak gösterilen bir şeyin hiçe bayılması demek. Yani bence su meyvesi çıkmaz.

Bence kendisine yapılan saldırıları absorbe eden ve saldırı yapıldıkça kullanıcısının güçlenmesini sağlayan bir meyve olabilir. Böyle biri nasıl yenilir bilmiyorum ama zaten çok orjinal değil, zamanında x-men'in çizgi filminde bir karakterde görmüştüm böyle bir özellik, ordan aklıma geldi. Yani o adam bir şekilde yenilebiliyorsa bizim seride de bir yolu bulunur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık