Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sentry vs Süperman

[video=youtube_share;p_Z40ipylhg]http://youtu.be/p_Z40ipylhg[/video]

Biri Bruce leenin yandan çarklısı diğeri de Supermanin :/
Gitmiş bir de utanmadan Supermane oy atmış :T
Kenshiroyu kimse sevmiyor anla artık :W
Her ankette ondan bir kare koyma !! İstenmiyor !! sevilmedi !!
Bırak tensei koysun. bu aralar başka serilere sardı da Toriko'dan kurtulduk işte :D.

Çizgi romanlardaki bu abartı güç merakına oldum olası kıl olmuşumdur. Ulan 1 milyon süpernova gücü nedir zalımlar?
Superman ilk göz ağırımızdır, candır ciğerdir, karizma adamdır ama böylesine uçuk güçlü birini yenemez ki be. :/

Superman sonsuz sayfaya sahip bir kitabı,taşımış omniverse'i kurtarmış (omniverse varolan tüm evrenleri kapsar onepiece,marvel evreni,bizim evren vb.) ayrıca kriptonite karşı zayıf olmasına rağmen kriptonit dolu bir gezegende kızıl güneşin altında savaşabilmiş bir karakter.Filmlerdeki gibi pat diye kriptonit görünce bayılmıyor.Elinde saf gücüyle karadelik taşıyabilmiş gezegeni bench press yapmış birisi.Tabi Silver Age Superman'i saymıyorum adam hapşurunca güneş sistemini yokedebiliyor ve uzayda acayip hızlı uçtuğu için evrenin sonuna ulaşıyor bunun üzerine Spectre bunu uyarıyor :D.Superman'de ölümsüzdür.Doomsday ile vs atarken birbirlerini öldürmüşlerdir ama en sonunda onu sadece bir uykuya soktuğu ortaya çıkmıştır.DC'deki en hızlı 2. karakterdir.Speed Force'a girebilse Flash kadar hızlı olur.

Sentry şizofren biri asıl haliyle World War Hulk ile berabere kalıyor :W.Çok akıllı değil ve gücünüde kontrol edemiyor.Ama tabiki Void hali aşırı derecede güçlü Thor bu haline karşı çaresiz kalıyor.Odin'in gücünü alıp yeniyor ve güüneşe atıyor ama o bile Sentry'i öldüremiyor.

Superman herzamana ihtiyaç duyduğu gücü kazanır.Doomsday ile vs atarken Doomsday'a günlerce hiçbirşey işlememiştir füzeler,nükleer bombalar Supes'in saldırıları.Ama en sonunda gücünün bittiği anlayan Superman en sonunda onu hemen yenmek ister ve tek yumrukta onu halleder.Genelde superman sürekli güçlerini keşfeden bir karakter.En sonunda Superman Prime One Million hali zaten tanrı sonsuz güç,yaratma falan.

Superman sonsuz sayfaya sahip bir kitabı,taşımış omniverse'i kurtarmış (omniverse varolan tüm evrenleri kapsar onepiece,marvel evreni,bizim evren vb.) ayrıca kriptonite karşı zayıf olmasına rağmen kriptonit dolu bir gezegende kızıl güneşin altında savaşabilmiş bir karakter.Filmlerdeki gibi pat diye kriptonit görünce bayılmıyor.Elinde saf gücüyle karadelik taşıyabilmiş gezegeni bench press yapmış birisi.Tabi Silver Age Superman'i saymıyorum adam hapşurunca güneş sistemini yokedebiliyor ve uzayda acayip hızlı uçtuğu için evrenin sonuna ulaşıyor bunun üzerine Spectre bunu uyarıyor :D.Superman'de ölümsüzdür.Doomsday ile vs atarken birbirlerini öldürmüşlerdir ama en sonunda onu sadece bir uykuya soktuğu ortaya çıkmıştır.DC'deki en hızlı 2. karakterdir.Speed Force'a girebilse Flash kadar hızlı olur.

Superman Prime One Million hali zaten tanrı sonsuz güç,yaratma falan.
Abi bu nedir ya? Çocukken oynadığımız oyunlarda seçtiğimiz karakterlere güç ekleme yarışlarından beter. :D
-Benim adamım tek eliyle kamyon kaldırır
-Benimki uçak kaldırır
-Benimki gemi kaldırır
-Benim adamım tek eliyle dünyayı kaldırır
-Benimki güneşi kaldırır
-Benimki güneş sistemini kaldırır
-Benimki tek yumrukla 9 gezegeni yok eder
-Benimki bütün yıldızları söndürür
-Benimki seninkini döver. :a:

Ne yapacaklarını şaşırmışlar artık, hiç zevki yok böyle :/

Abi bu nedir ya? Çocukken oynadığımız oyunlarda seçtiğimiz karakterlere güç ekleme yarışlarından beter. :D
-Benimki uçak kaldırır
-Benimki gemi kaldırır
-Benimki güneşi kaldırır

Prime One Million fena. Zamanında biraz wikia karıştırmıştım. :S

-Benimki uçak kaldırır
-Benimki gemi kaldırır
-Benimki güneşi kaldırır

Boşver sen onları Yusuf dono, bizim Garp da 8 dağı yumrukla parçalamış, reyiz. :cool:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık