Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sentry vs Süperman

Videoyu izledim de çok saçma la, kara deliği elinde tutan adam tutup bir zırhı kıramıyor, tüm o görüş ve işitme yetenekleri iptal, süper hız yalan olmuş zaten, "süper zeka" almış başını gitmiş heralde geriye pek bişey kalmamış, süper dayanıklılık çok süpermiş (şebeke elektriğine dayanamıyor bizim bilmem kaç milyon güneş patlamasından sağ çıkan donlu emmi), ne diyelim maskeden başkası yalan :D..

Videoyu izledim de çok saçma la, kara deliği elinde tutan adam tutup bir zırhı kıramıyor, tüm o görüş ve işitme yetenekleri iptal, süper hız yalan olmuş zaten, "süper zeka" almış başını gitmiş heralde geriye pek bişey kalmamış, süper dayanıklılık çok süpermiş (şebeke elektriğine dayanamıyor bizim bilmem kaç milyon güneş patlamasından sağ çıkan donlu emmi), ne diyelim maskeden başkası yalan :D..
Hikayeyi tam bilmek lazım ama. :D Süperman'in doğuştan gelen gücü yok, güneşten güç alıyor. 12 saat güneş görmezse normal insana dönüyor. Batman punduna getirip, zayıf zamanında yenmiş olabilir. :D

Batman sadece bir insan nasıl oluyorda Superman bundan dayak yiyor diyenler belli ki hiç batman çizgi romanı okumamışlar. Hadi okumadınız madem gidin bir dark knight returns izleyin. Eğer Batman'in hazırlık süresi varsa alamayacağı adam sayısı bir elin parmaklarını geçmez ki bana göre yoktur. Ama tekrar belirteyim hazırlık süresi var ise bu durum böyledir.

Bu durumu Batman'in kendisi de Batman rip adı seride açıklıyor zaten. Her türlü olasılık için hazırlanmış bir planı var. Hatta kendini kaybederse yine nasıl durdurulabileceğine dair bile bir planı var. Yani öyle küçümsenecek bir adam değil Batman.

Son olarak da şu linke bakarsanız eğer anlatmak istediklerimi daha güzel bir şekilde anlayabilirsiniz.
http://tcctakimi.blogspot.com.tr/2014/01/guc-sirkinde-sevilmeyen-adam-batman.html

Sentry vs Superman konusunda neden Batman konuşuluyor onu da anlamadım ama görünce yazmadan edemedim.
Attığın yazıyı sonuna kadar okudum. Bildiğin Batman yenebilsin diye kasmış yazarlar, sanırım DC'nin en çok beğenilen ve sattıran kahramanı Batman. Yaptık olduya getirmişler gibi. Yazıyı yazan adam örnek verirken diyelim Batman hazırlıksız yakalandı Doomstay buna vurdu, önce çevredeki eşyaları kullanır plan yapar analiz yapar sonra geri çekilir bişeyler düşünür yener diyor. Yahu arkadaş bu doomstay supermanı öldüren yaratık değil mi? Batman'de fiziken insan sınırları içerisinde değil mi? Tamam 10 tane kişiliği var hepsini kontrol ediyor inanılmaz zeki yetenekli vs. ama insan ulan işte. Kafasını kesersen ölür, üstünden tır geçerse yaralanır sakatlanır, 5.kattan yere düşse komalık olur. Doomstay ise bilmem kaç bin ton ağırlık kaldırabilecek kadar güçlü olan bir varlığı öldürebiliyor onunla eşit dövüşebiliyor. Batman'e bir vursa vücuduyla birlikte bir kaç eyalet öteye yollar. Ya bizle kafa buluyorlar ya da Batman bizim bildiğim Batman değil abi. Yok hazırlanırsa herkesi yener falan, alttaki arkadaş Galactus seviyesinde gören var demiş. Benim garibime giden kısımlar bunlar, çizerler yaptık oldu demiş okurlarda Batman'i sevdiğinden kabul etmiş benim anladığım bu. Gezegen yokeden, karadelik taşıyan, güneşe kafa atan, kozmik güçleri olan karakterlerin olduğu bir evrende ama çok zeki,psikopat ve deliyürek diye savunuluyor bir insan karakter.

Marvel+Dc=Money
Strongest=Money

Fanların görmek istediği şey daha fazla okunma =Money
Bu yüzden mantık =Error.

Bu ikisi ise kendi ufak bilgim dahilinde yenişemezler.

Daha kara deliğe dönmemiş ayrıca minyatür kara delik diye de bir şey yok ona bakarsan. Ayrıca tamamen manyetik kuvvetin etkisiyle yapıyormuş. Bizim bildiğimiz kara delik kavramından farklı demek bu.
Bilmiyorum lakin eğer o bir karadelik ise(mini yada başlangıç evresi fark etmez.) tutamaz. Karadelikten ağır bir şeyi kaldırabilir ama karadeliği tutamaz. Işığı tutmaya çalışmak gibi bir şey bu:D .

Abi neler dönmüş 3 gün izmirde kaldım uzak kalmışım lütfen kaptan amerika ile batmani daha doğrusu hiçbir karakteri batman ile karşılaştırmayın. Batman İnsan diğer karakterlerin süper olan en azından kaçı insan ? Batman anormal bir insan hoş. Kimse onun gibi düşünemez hareketleri onun gibi olamaz. Adam gitti Darkseid'ın mekanında ona posta koydu arkadaş boru değil darkseid diyoruz.

Sahne :
[YOUTUBE]ZE5RXhPwlKc[/YOUTUBE]

Adam diyor ki sadece sen olduğun için insan olduğun için git. Yoksa batman yine planıyla orada senle ben beraber öleceğiz en kötü diyor. Dc ise Para üzerine çalışmaz Marvel para köpeğidir bilgilerinize.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık