Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sentry vs Süperman

3 karakter içinde dayak yedikçe güçlenen tek karakter Gokudur. SSJSSJJSJSJSJSJ açar güneşi patlatır, uzayı çatlatır, aklını alır ikisinin de. :cool:
Tamamda bunların hepsini aşan bir güç kahraman var adaletin simgesi amerikanın bileği Superman (Vallahi İkisinide Sevmiyorum) Ama Goku'yu kolay olmasada tokatlayacak bir süperman kriteri gerçekten var. Sj'lerde bir yere kadar. Süperman Gerçekliğe kafa atmış bir insandır bilesin basit değil.

3 karakter içinde dayak yedikçe güçlenen tek karakter Gokudur. SSJSSJJSJSJSJSJ açar güneşi patlatır, uzayı çatlatır, aklını alır ikisinin de. :cool:
Goku zaten Superman çakması bir karakterdir... Çakmalar orjinalleri yaşatır :a:

Tabi güneşi patlatması gibi bir gerçek var işin içinde ama olsun :D.

Hacı çakma işine anlam vermiyorum. Hani ilk bu çıktı diye insanlar süper güçlü çizgi roman işine girmesinler mi :D

Goku = Superman + Hulk, lütfen. :( O yüzden bu ankette kaybetme ihtimali yok. Ha kimse yenemez mi dersen, Kenshiro alır sadece façasını. :cool:

Şöyle bir şey var şu şunu yapar bunu yapar derken diğer karakter mal gibi bekler mi abi ? Süperman diyoruz ya yapmayın.
Hacı kusura bakma ben DB mantığı ile değerlendiriyorum. Biliyorsun, orada adam saldırıya hazırlanırken veya bağıra bağıra güç artışları yaparken kimse saldırmaz izler :D.

Hacı çakma işine anlam vermiyorum. Hani ilk bu çıktı diye insanlar süper güçlü çizgi roman işine girmesinler mi :D
Ben bu çakma orjinal muhabbetinde çağdaş'tan bir fırça yemiştim 3 yıldır çakma-orjinal, orjinal her zaman daha iyidir muhabbetini bırakmıştım. Yeni yeni travmayı atlatıyorum da yazabiliyorum üstüme gelme :D.

Goku = Superman + Hulk, lütfen. :( O yüzden bu ankette kaybetme ihtimali yok. Ha kimse yenemez mi dersen, Kenshiro alır sadece façasını. :cool:
Hacı ne süperadamın gücünü tam bilirim nede hulk'ın. Yani normallerini biliyorum az çok da bu karakterler de hemen hemen her çizgi romanda isimleri uzamış hali ile geliyorlar. Doomsday ile dövüşünden sonra bizim bildiğimiz superman öldü okudum o seriyi. Ama emre prime superman diye bir şeyden bahsediyor ki anlattığına göre yenilme olasılılığı olmayan bir karakter. Veya hulk normalde hali ile WW Hulk'ın çoook daha güçlü olması gibi de bir gerçek var. O yüzden kesin konuşmak istemem bilmediğim konularda...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık