Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Satranç Turnuvası

Hangi Gün Yapalım?

• 28 Ağustos 21.00-22.30

Kullanılan: 2 13.3%
  • 28 Ağustos 22.00-23.30

Kullanılan: 4 26.7%
  • 29 Ağustos 21.00-22.30

Kullanılan: 0 0.0%
  • 29.Ağustos 22.00-23.30

Kullanılan: 1 6.7%
  • 30 Ağustos 21.00-22.30

• 30 Ağustos 22.00-23.30

• 31 Ağustos 17.00-18.30

• 31.Ağustos 19.00-20.30

• 31.Ağustos 21.00-22.30

• 31 Ağustos 22.00-23.30

Kullanılan: 6 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    15
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Namağlup ikinci oldum ya bu nedir :of::of::of:
Neden turnuvadan çıktın ki? Bakın ne kadar da eğlendik kıskanın yazıp resim atacaktım konuya. :(

Güzel bir turnuvaydı emeği geçen herkese teşekkürler. Ben ilginç bir şekilde, yenilgisiz olmasına rağmen ikinci olmayı başaran @Portey in önünde birinci bitirdim üç defa yenilmeme rağmen. :D Portey geleni geçeni tokatlayarak ikinci oldu. Leorio takma adlı kişi üçüncü olurken, @kaeryuu 4. oldu. 5. sırada da @Meiou vardı. Ayrıca biraz takılıp ayrılan @Eustass Captain Kidd ve @Riful a da çok teşekkürler. Birkaç kişi daha vardı turnuvada da onlar forum nickleriyle gelmemiş sanırım. Onlara da teşekkürler. :D

Cuma günü saat 22 de inşallah daha kalabalık olacağız. :D

Puan sistemini ben tam anlamadim neye gore 2 neye gore 4 puan veriyo
Benim anladığım şuydu puan sisteminden. Eğer iki defa üst üste kazanırsan iki yerine 4 puan alıyorsun. Kaybedene kadar da hep 4 puan kazanmaya devam ediyorsun. Eğer süreni yarıya düşürüp kazanırsan üç puan alıyorsun. Eğer her maçta süreni yarıya düşürüp kazanmaya devam edersen 5 puan alıyorsun.

Son 2 dakika kalmıştı da ondan
25-24'dü dimi? :D Vallaha size haksızlık gibi bir şey oldu. Ben 10 dakikada çok sıkıldığımdan genelde süreyi yarıya düşürerek oynadıydım.

Neden turnuvadan çıktın ki? Bakın ne kadar da eğlendik kıskanın yazıp resim atacaktım konuya. :(

Güzel bir turnuvaydı emeği geçen herkese teşekkürler. Ben ilginç bir şekilde, yenilgisiz olmasına rağmen ikinci olmayı başaran @Portey in önünde birinci bitirdim üç defa yenilmeme rağmen. :D Portey geleni geçeni tokatlayarak ikinci oldu. Leorio takma adlı kişi üçüncü olurken, @kaeryuu 4. oldu. 5. sırada da @Meiou vardı. Ayrıca biraz takılıp ayrılan @Eustass Captain Kidd ve @Riful a da çok teşekkürler. Birkaç kişi daha vardı turnuvada da onlar forum nickleriyle gelmemiş sanırım. Onlara da teşekkürler. :D

Cuma günü saat 22 de inşallah daha kalabalık olacağız. :D
Biz teşekkür ederiz.

Beni yenen arkadaşı buradan tebrik ediyorum. İnternet sıkıntılı olduğundan acilen çıkmak zorunda kalmıştım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık