Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sasori mi, Yoksa Deidara mı Daha Güçlüdür?

Sizce hangisi daha güçlü ?

• Kullanılan toplam oy
    72
Sasori baya güçlüydü ama Sakuraya yenildi, Deidera is Garayı yenip Sasukeye yenildi. Bu durumda bana Deidera daha güçlüymüş gibi geliyor, Sakuranın yenebileceği kuklalar güçlü olsa be olur. :bilmem:
Dostum Sakura mı yendi Sasori'yi :( Nine kontrol etti de kazandı. Nina kukla olarak Sakura'yı kullandı o savaşta.

Deidara gibi burnu havada bir adam bunu söylüyorsa ciddiye almak gerek.
Şimdi tartışmalara göz attım Deidara kendini geliştiriyordu gelişime açık biriydi demişler.İşte yeni patlama icat etti ve sharingana karşı gözünü ayarlayıp savaşacaktı falan.O şekilde geçer diyenler var.Kendini zamanla geliştirip daha öne geçebiliyorsa buna tamam bunda sıkıntı görmüyorum dövüşlerden geçip gelişim yaşamak gibi.Ama onun dışında senin de söylediğin gibi kendi ağzıyla bazı şeyleri söylerken net olarak gerisinde olması bence mantıklı seçenek.

Sasori baya güçlüydü ama Sakuraya yenildi, Deidera is Garayı yenip Sasukeye yenildi. Bu durumda bana Deidera daha güçlüymüş gibi geliyor, Sakuranın yenebileceği kuklalar güçlü olsa be olur. :bilmem:
O dövüşte Sakura'nın rolü %30 falandır.Dövüşü taşıyan karakter Chiyo'ydu.Kadin abartmak gibi olmasın ama kage seviyesine yakın bir karakterdi.

Bunun yanında Sasori Gaara dışında en güçlü kage olduğu söylenen Üçüncü Kazekage'yi öldürmüş biri.
Bu bile kendisinin Sunagakure'den çıkan en güçlü ninja olduğunu kanıtlar nitelikte.

O dövüşte Sakura'nın rolü %30 falandır.Dövüşü taşıyan karakter Chiyo'ydu.Kadin abartmak gibi olmasın ama kage seviyesine yakın bir karakterdi.

Bunun yanında Sasori Gaara dışında en güçlü kage olduğu söylenen Üçüncü Kazekage'yi öldürmüş biri.
Bu bile kendisinin Sunagakure'den çıkan en güçlü ninja olduğunu kanıtlar nitelikte.
Aynen bu 3. Kazekage olayı da önemli argüman olarak kullanılıyor.Siz daha iyi bilirsiniz önemsiz bir icraat mı değil mi ? 5 kage işlendiği zaman bunun önemi arttı mı yoksa azaldı mı ? Yani demek istediğim bu 5 kage ayrı klasman eski olanların bazıları fasondu gibisinden bir algı oldu mu ?

Tekrar söylüyorum Sasori çöptür, Deideranın bir patlamasına bakar. Sakurayı Chiyo kontrol ediyo diyonuz yav Sakuranın yumruğuyla hangi Hokage ölür. Might guy kukla olsaydı Chiyoya hadi derdim bu Sasoride iş var diye ama Sakuranın yumruğuyla ölen her ninja gözümde çöptür.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık