Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

SAO Tarzı Oyun

Beyler aslında başlık açık istediğim SAO tarzında bi oyun. Hikayenin karakterlerin falan SAO'dan alınmasına gerek yok sadece onun gibi olsun yeterli. Onun gibi derken kastettiğim; MMORPG. Dungeon sistemi olması şart değil free world map'de olabilir (silkroad tarzı). Ama en çok istediğim oyunda gruplaşma olsun beraber eğlenerek kasılabileceğim. Oyunda karakter çeşitliliği mümkense 5den fazla olmalı. Para tabanlı olmasın para yatırmadan da eğlenebileceğim bişey olsun. Grafikleri falanda sağlam olursa güzel olur. Birde karakter yönetimi kolay ve hızlı olmalı mesela silkroadda çok yavaştı o yüzden pek taktiği yoktu yürüme dodge'lama tarzı şimdiki oyunda olursa çok tatlı olur. Yani oyun ''Warframe'' tarzı ama daha gelişmişi olsun istiyorum(skill, yapılabilecek şeyler ve karakter açısından).

ÖZET GEÇMEK GEREKİRSE: Dragon Nest gibi oynanışı, Silkroad-Knight gibi ortamı, Warframe gibi grafikleri olmasını istiyorum.

Bilmiyorum çok şey mi istedim ama bildiğiniz varsa belirtirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Not: Şu oyunlar olmaz: Silkroad Metin2 Knight Dragon Nest C9

Son düzenleme:
Valla kardeşim
suanda grafikler iyi bedava olan oyunlar sunlar non target olanlar.
Blade Soul.
Tera Fate of arun
skyforge

intenetten bak begenirsen indir oyna.
bir sürü anlatimli video var bu oyunlarla ilgili.

Valla kardeşim
suanda grafikler iyi bedava olan oyunlar sunlar non target olanlar.
Blade Soul.
Tera Fate of arun
skyforge

intenetten bak begenirsen indir oyna.
bir sürü anlatimli video var bu oyunlarla ilgili.
Valla aralarında bi skyforge iyi gibi şöyle bi göz attımda oyun hakkında bilgin nedir hocam. Şu an oynuyo musun? Bide konuda anlattığım gibi ortamı nasıl illa türkler değil yabancılarda konuşkan mı oyuncular yardımcı falan mı yoksa hepsi bot gibi mi?

karolla

Skyforge oynuyorum ben. 530k prestijim var. Oyunda lvl almak yerine prestij kasiliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık