Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanjuan Wolf

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 50 52.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 46 47.9%

• Kullanılan toplam oy
    96
Wikide yanlışlık vardır büyük ihtimal impel downun 6.katının bir bölümüne sığacak kadar büyüktür ayrıca marinefordun yarısı kadar boyu vardı ilk göründüğünde strawbery ondan büyük canlı yok derken deniz krallarını kastetmemiştir zira:
arkadaki balık boydan impel downun yarısı kadar zaten.

Kılıç ustası ve aşçı en gereksizi bence Marine mi bu adamlar aşçıları olsun :D kılıç ustası ne ayrıca gereksiz,Roronoa Zoro bildiğin normal tayfa aslında.
Hocam zaten öyle'de Aşcı niye gerekmiyormuş onu anlamadım ? Normalde tayfalarda bayanlarda olmazdı One Piece alemi öyle değil işte Robotların yaşadığı korsan çağından bahsediyoruz buna itirazın yokta Tayfada aşcı olmasınamı itirazın var ? :)

Bayanlar olabilir tarihte birsürü ünlü kadın korsan var.;)
Aşçı lüks üstad hangi korsan tayfasında aşçı gördün? (hem one piece aleminde hem bizim dünya'da)herkes kendini doyuracak kadar yemek yapabilir.
Kadının gemiye ugursuzluk getirileceğine inanırılmış filmlerden gördüğüm kadarıyla diyorum,Ya tamamda dostum robotların oldugu bir korsan çağı izliyoruz kameralarla donatışmış bir hapishane var daha neler var'da tayfada aşcı olmasımı sorun,Hem bir korsan filosunun yemegini kim yapıyordu ozamanlar o tarihte ? Bu kadar lüks olamaz ama iyiden kötüden illaki bir aşcıları vardır 50-60 kişilik korsan tayfasındaki herkezde kalkıp kendi yemeğini yapacak değil ya sıra sıra.

Güncellenmiştir.

Nette ufak çaplı bir araştırma yaptım bunun nasıl Impel Down'a koyulduğu ile ilgili. Kapı Teorisi ve Kara Delik Teorisi diye bir şey çıktı.

Bu teoriye göre 6. Kat'ın denize açılan bir kapısı daha var. Wolf'u oradan içeri koymuşlar denizden geçirerek. Çıkarma işleminde de Teach bunu karanlığın içine almış ve öyle çıkarmış.

Eline sağlık. Bizim tayfaya da bir dev şart. Hajrudin bir şey yapamaz buna. Gerçi onların tayfa birleşirse anca alt edebilirler gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık