Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji'nin Seri Sonu Geleceği Seviye

Sanji seri sonu hangi seviye de olur?

• Kullanılan toplam oy
    358
Benim mantığım şu şekilde. Luffy seri sonunda yonkouları aşıp KK olacak. Zoro sağ kolları aşıp sağ kol üstü olacak. Sanji de sol kollardan güçlü olup sağ kol seviyesine çıkar. Bu varsayım güç seviyeleri sabit kalacaksa geçerli. Eğer Im sama filan derken, aslında Im en güçlüydü, Gorosei>Yonkou gibi durumlar olur ve serinin genel güç seviyeleri artarsa; Luffy baya baya aşar. Zoro yonkou seviyesine gelir. Sanji de Zoro'ya yakın bir yerlere gelir.

Sinirlenmedim la tiksinerek şaşırma gibi bir şey o. Vardır tabi her dönem böyle fantastik Zoro fanları oluyor yapacak bir şey yok. Zoro'nun yonkou üstü olacağını düşünmen absürd değil evet.
Benim sana yazma sebebim Ray’in yonkou olduğunu düşünmen. Eğer öyleyse bende öyle düşündüğüm için Zoro’da Ray’i geçeceği için benim dediğim normal aslında. Kk olacak tayfa da bir yonkou adam daha olması saçma mı? Kk tayfasından bahsediyoruz bir farkları olmalı bence.

Amiral-sağ kol seviyesine gelecek bi adam gibi davranmıyor sanji. Şuanki güç seviyesine bakıp konuşursam sağ kol seviyesine çıkabilir derim. Ama şuan sanji’nin abaza sahnelerine bakıp da “bu adam katakuri, dof gibilere eşit olacak” diyemiyorum. Çok itici bi karakter oldu. Katakuri, marco, benn beckman gibi adamlara eşit olacaksa davranışlarının acilen değişmesi lazım.

Edit: kıyafetten de çok şey beklemeyin derim. İchiji ve muhtemelen niji kıyafet olmadan bile sanji’den üstünler. İkisi de kıyafetliyken ne kadar güçlüydü gördük. Sanji onların bi tık altında olacak.

Bakalım illa ki tatmin edici bir şey çıkacaktır.
Oda şaşırtmayı seviyor. Herkes ordan bir kostüm beklerken birden çok farklı bir şey çıkabilir. Aman bıçak çıkarsa zoro gölgede kalır sonra:D Sanji’nin asıl tarzını ve kimliğini bozacak veya engelleyecek bir şey çıkmasın da.Oda’ya bu konuda güveniyorum.

ahahah killzone reis sanji fanlarının abisi olur:D
Sanji için yanarız be reis.
En çok da senin nickinin yarattığı acı ile yanarız:D
Aynen. Babası bile ellerini niye kullanmıyorsun dedi. Belki de bizimkine elleri için bir şey yaptı babalık :D Bıçak çıksın ya, Zoro gölgede kalsın ne olacak. Sanji yıllardır gölgede kalıyor. Reisin parlama zamanı geldi artık :D Bu arada benim konuyu hortlatsak mı ne? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık