Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Pica

Kazanan kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    215
Sanji alır ama ölümün eşiğine falan gelir. Yendikten sonra kendi de düşer. O yüzden berbabere dedim.

:sapkali:

Vergo ne kadar ciddiydi peki, Smoker bile onu alamayacağını biliyor. Smoker vs Sanji ne olur? Ayrıca Sanji kendisi Vergo için demir kütlesi gibi diyor. Law'ı karşı bile Vergo ciddi olmadı çünkü kokasının aşılmayacağını düşünüyordu, önceden Law aşamıyormuş. Vergo kafalama atlamasa o kadar kolay olmazdı. Law'ın onu almak için yaptığı saldırıyı gördük koca adayı kesti. Aynı Law tayfanın bedenlerini kafasına göre değiştirdi, Lufy ve Zoro orada yoktu. Böyle şeyler az çok seviye belirler, law o tekniği güçlü kişilere yapmadı, düşünmedi bile.
Vergo çok büyük kibir gösterdi ya öyle böyle değil. Vergo'nun yaptığı gibi haki basıp Law'ı engellerim kafasıyla yola çıkan çoğu karakter onunla aynı kaderi paylaşırdı. Luffy, Dof gibi karakterler de dahil buna.

Mangada böyle bir dövüş çizilirse Sanji kazanır. Ölüm döşeğine de düşse, başka bir şey de olsa Sanji kazanır. Bizimki ana karakter sayılır. Yenilmesi için Dof'ta olduğu gibi arada büyük farkların olması lazım ancak.
Ne güzel sıvadın, mangayı boş ver gerçeklere gel. Neyse ben alacağımı aldım.

Vergo ne kadar ciddiydi peki, Smoker bile onu alamayacağını biliyor. Smoker vs Sanji ne olur? Ayrıca Sanji kendisi Vergo için demir kütlesi gibi diyor. Law'ı karşı bile Vergo ciddi olmadı çünkü kokasının aşılmayacağını düşünüyordu, önceden Law aşamıyormuş. Vergo kafalama atlamasa o kadar kolay olmazdı. Law'ın onu almak için yaptığı saldırıyı gördük koca adayı kesti. Aynı Law tayfanın bedenlerini kafasına göre değiştirdi, Lufy ve Zoro orada yoktu. Böyle şeyler az çok seviye belirler, law o tekniği güçlü kişilere yapmadı, düşünmedi bile.
Smokaya bakalım:

1. Ace durdurdu
2. Boa hancocktan tırstı karşı koymadı
3. Doftan tek yedi
4. Hadi üsttekiler kalbur üstü desek gitti law'a da yenildi.
5. Croco zindana tıktı
6. CC zindana tıktı

Arkadaş bu smokanın ne başarısı var da güçlü görüyorsunuz? Meyvesinin de bir yıkıcılığı yok.
Sanji > Vergo > Smoker
Law Vergonun hakisini aşamıyormuş zira o kadar meyveye hakim değildi. Adam veletken meyveyi yemiş o hale vergoyu kesemez zaten. Sonra sabondye kadar geliyor muhtemelen o seviyede de kesemedi. Çünkü 2 yıl önce açtığı room çok küçük. Yani vergoyu kesememesinin sebebi sadece vergonun hakisi değil law meyvesinde henüz tam ustalaşamaış da. 2 yıl önce vergoyu koy biz tayfanın önüne tek başına hepsini alırdı. Bu bir kriter değil yani.

Law kalp değiştirdi. kimlerinkini smoka ve sanjinin. İşte sırf bu yüzden sanji < Zoro

Sanjinin gözlem hakisinin Zorodan iyi diye biliyorum hani sanki Oda söylemişti, o yüzden Sanji beden bulma konusunda daha avantajlı ama Pica da alan olarak avantajlı çünkü meyvesi alana hükmeden bir meyve Zoro kolaylıkla kesebiliyordu çünkü taştı ama Sanji zorlanır diyemem de daha çok efor sarf eder diyeyim ama vs olarak daha şölenli bir vs olurdu. Sonuç olarak bedeni daha kolay bulabilir ve taşları da tekmelemek zorunda kalırdı. Benim için en doyurucu vs olabilirdi özellikle 2 yıldan sonra Sanji alır Picayı ya Vergo ile karşı karşıya çizmişti Oda Pica yı alır yani... Tam olarak yazamıyorum çünkü Sanji yi bilmiyoruz yani .s

Labsente

Sanji alır.

Ama ne kadar uçsa kaçsa da zoro kadar kolay alacağını düşünmüyorum. Zoro yanlış hatırlamıyorsam bedeni çıkartmak için 3-4 parçaya kadar kesiyor taş bloğu. Bir de zoro direkt olarak bağlantıyı keserken Sanji belirli bir alana baskı uyguluyor yani hızlı davranan bir picayı betonun içinden çıkartması Zoro kadar kolay olmaz. Ama bu alacağı gerçeğini değiştirmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık