Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Pica

Kazanan kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    215
Hikaye, en baba saldırısı Shogun Franky'nin Sunny gemisinden arakladığı saldırısıdır Franky'nin. O da Baby5 ve Buffalo'ya yaptığı '' General Cannon '' dur. Bu saldırıdan sonra Baby5 ve Buffalo gayet ayaktaydı hatta Franky söyledi '' Epey dayanıklı çıktılar '' diye. Baby5 ve Buffalo'da '' Güçsüz kişiler olduğumuzu zannetme '' dedi. Olay bu..

Franky bir halt yapamaz yani Pica'ya.
Ortaya tek bir vuruş yaptı ye hatırlıyorum. Sonuçta tek slashle Zoro da yenemezdi Baby5 ve Buffaloyu. Ama arka arkaya saydırınca işin rengi değişiyor.

Ortaya tek bir vuruş yaptı ye hatırlıyorum. Sonuçta tek slashle Zoro da yenemezdi Baby5 ve Buffaloyu. Ama arka arkaya saydırınca işin rengi değişiyor.
Ortaya mortaya bilmem ben, al sayfa burada ne diyor bak?

'' Thousand Sunny bir gün tüm denizi fethedecek. Bunu görmeyi haketmesenizde size nihai gizli silahını tattıracağım! ''

Sonrasında ne diyor bak bakalım ;

'' Buna inanamıyorum dayanıklı çıktılar! ''

Ardından Nami'nin hava yumurtasından gelen büyük yıldırımı geliyor ;

Sonra Ussop taşlıyor ve işleri bitiyor. Yani 3 kişi aradan çıkarmış gibi birşey oldu bu. Franky elbette tek başınada yenerdi bunları lakin sen diyorsunki Radical Beam ile Dressrosadaki Pica'yı alır? Bunun mümkünatı yok anlayacağın.

Ben Franky'i küçümsemiyorumda zaten. Senor Pink'i zorlanarak yenmek falan bunlar küçümsenecek işte değil. Tayfaya giremeyen Bellamy 200 milyon ödüle sahip, en alt rütbedeki Dellinger, Bellamy'i kolaylıkla harcıyor hiç zorlanmadan. Bu Dellinger , Baby5 ile aynı rütbenin ve gücün adamı. Buffalo 1 tık üstte işte, 2'sini birlikte General Franky, Nami , Ussop paketliyor. Dressrosa arc'ında zorlu bir mücadelenin ardından Baby5 ve Buffalo'dan daha güçlü adamı indiriyor, adamlık dövüşünde epey hasar aldığını gördük.

Anlayacağın Dressrosa arc'ta Franky'nin dövdüğü adam, Gladius ve Lao G gibi tiplerin altında güç olarak, dof family'nin hiyerarşisi gösterildi mangada. Yani Franky o arc muhtemelen Lao G ve Gladius gibi adamları yenemezdi.

Zoro bile epey uğraştı Pica'yı indirmek için, Franky saldırıları tuttursa bile indiremez Pica'yı o derece fark var arada şuan. Seri sonunda belki bir ihtimal yenebilir ( Pek sanmasamda ) .

Karşılaşacağı kişininde Zoro'nun önceki rakibinden güçlü olması kesin değil. İlk yarı Franky vs Mr1 örneğinde olduğu gibi.

Franky > Mr1 diyorsan serinin ilk yarısında saygı duyarım, lakin pek sanmıyorum ben Mr1'i yeneceğini. Bu da aynı durum işte Franky'nin en baba halinin, Pica'ya karşı durumu ile.

Sanji kimle çarpıştı da hakisi artacak? Bege ile mi? Raisin ile mi? Oven’e Daifuku’ya vurunca mı hakisi arttı? Kendinle çelişiyorsun haberin yok. Pica’ya çöp diyorsun da bizim okumadığımız sadece senin okuduğun manga sayfaları mı var? Karşılaşınca haki artar diyorsun, Luffy kimlerle karşılaştı ama Wano’da ihtiyar Hyogoro advanced busoshoku öğretti. Biraz saldırgan tepkiler veriyorsun, doğruyu yanlışı ayırt edemiyorsun.
Ya yeni skill öğrenmek farklı mana arttırmak farklı sen nasıl okuyon dediğimi benim?

Ya yeni skill öğrenmek farklı mana arttırmak farklı sen nasıl okuyon dediğimi benim?
Ben senin dediğini anladım da sen benim orada ne dediğimi anlamamışsın. Hakiyi geliştirmek daha kolay evet asıl zor olan onu öğrenmek. Buna örnek olarak Luffy’nin 2 senede haki öğrenip 2 haftada advanced öğrenmesini gösterebiliriz. Sanji BM’ye tekme attı, ona vurabildi busoshoku hakileri denktir diyeceksin neredeyse. En başta da bu konuya “suitli Sanji enmalı Zoro’yu alır nokta” mesajından gelmiştik. Oda’nın bundan sonrasını yazmasına gerek yok sen zaten kafana göre senaryo çizip ikisinin de tam gücünü görmeden böyle bir şey söylüyorsun. Sonra sen nasıl okuyorsun benim dediğimi diyorsun. Fanlık biraz fazla kaçmış sana.

Ben senin dediğini anladım da sen benim orada ne dediğimi anlamamışsın. Hakiyi geliştirmek daha kolay evet asıl zor olan onu öğrenmek. Buna örnek olarak Luffy’nin 2 senede haki öğrenip 2 haftada advanced öğrenmesini gösterebiliriz. Sanji BM’ye tekme attı, ona vurabildi busoshoku hakileri denktir diyeceksin neredeyse. En başta da bu konuya “suitli Sanji enmalı Zoro’yu alır nokta” mesajından gelmiştik. Oda’nın bundan sonrasını yazmasına gerek yok sen zaten kafana göre senaryo çizip ikisinin de tam gücünü görmeden böyle bir şey söylüyorsun. Sonra sen nasıl okuyorsun benim dediğimi diyorsun. Fanlık biraz fazla kaçmış sana.
Sanji tamam zayıf gözüktü fakat bu adamların hepsi Zoronun dövüştüklerinin üstünde adamlardı. Bak Zoroya ilk ufak zor rakipte nerdeyse ölüyordu sonra naptı Enmayı aldı güçsüzüm diye. Sanjinin Komutan seviyesine gelmesi için bi power up şattı zaten ve aynı zamanda Zoroda Enmayı aldı. Luffy bile anca 4.viteste kapışabiliyor komutanlarla ama fandom Zoro bunlarla kapışabilir sandı lakin Kidin ikinci adama ölüyodu nerdeyse. Zoronun maximum gücü daha gösterilmedi sanıldı ama Killer karşısında eğer elinde extra birşey olsa gösterirdi kim şavaştan önce yaralanmayı ister. Ben Zoro ve Sanjinin bir power up daha alacağını sanıyorum çünki Zoro kesin Nidaiyı alacak ve Oda burda Sanjiyede birşey verebilir.

Sanji tamam zayıf gözüktü fakat bu adamların hepsi Zoronun dövüştüklerinin üstünde adamlardı. Bak Zoroya ilk ufak zor rakipte nerdeyse ölüyordu sonra naptı Enmayı aldı güçsüzüm diye. Sanjinin Komutan seviyesine gelmesi için bi power up şattı zaten ve aynı zamanda Zoroda Enmayı aldı. Luffy bile anca 4.viteste kapışabiliyor komutanlarla ama fandom Zoro bunlarla kapışabilir sandı lakin Kidin ikinci adama ölüyodu nerdeyse. Zoronun maximum gücü daha gösterilmedi sanıldı ama Killer karşısında eğer elinde extra birşey olsa gösterirdi kim şavaştan önce yaralanmayı ister. Ben Zoro ve Sanjinin bir power up daha alacağını sanıyorum çünki Zoro kesin Nidaiyı alacak ve Oda burda Sanjiyede birşey verebilir.
Dostum burası bunu konuşacak konu değil ama Zoro’nun Killer karşısında maksimum gücünü kullandığını düşünüyorsan vay haline. Kılıcına haki basıp teklemiş geçmiş işte. Adam yarayı alana kadar üçüncü kılıcını bile almıyor eline ki yarayı da Killer çok güçlü olduğu için vermiyor Gyukimaru’nun saldırısından sıyrılırken Killer kesiyor. Zaten ondan sonra da tek yiyor Killer. Yani Killer çok güçlü değil, Zoro’ya da denk değil. Killer’a ilk zor rakip demen de çok saçma Pica’nın yanında Killer’ın şu halinin esamesi bile okunmaz.

Dostum burası bunu konuşacak konu değil ama Zoro’nun Killer karşısında maksimum gücünü kullandığını düşünüyorsan vay haline. Kılıcına haki basıp teklemiş geçmiş işte. Adam yarayı alana kadar üçüncü kılıcını bile almıyor eline ki yarayı da Killer çok güçlü olduğu için vermiyor Gyukimaru’nun saldırısından sıyrılırken Killer kesiyor. Zaten ondan sonra da tek yiyor Killer. Yani Killer çok güçlü değil, Zoro’ya da denk değil. Killer’a ilk zor rakip demen de çok saçma Pica’nın yanında Killer’ın şu halinin esamesi bile okunmaz.
+1

Zoro, Buggy'nin adamı Cabaji'yi yendiği '' Onigiri '' saldırısıyla yendi Killer'ı. Pica'ya ise çok daha güçlü saldırılar kastı, final saldırısıda Killer'ı yendiği saldırıdan epey güçlü. Birisi east blue'da Cabaji'ye yaptığı saldırı, diğeri Mihawk'a atar yaptığı saldırı, arada baya fark var açıkçası.

Zoro'nun bayılmasıylada dalga geçenler büyük yanılgıda, herif darbeyi farkında olmadan dikkat dağınıklığı ile alıyor üstüne birde sırıtarak Killer'ın tırpanını almasına izin vermiyor ve üstüne en dandik saldırısıyla tekleyip geçiyor, daha ne kadar belli olacak seviye farkları bilemedim.

Zoro , Kyoshiro gibi adamla münakaşaya giriyor ayrıca, Kyoshiro süpernovaların çoğundan güçlü zaten görünen, rütbeside üstlerde. Seviyeler daha ne kadar belli edilir bilemiyorum. Killer falan hava cıva yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık