Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Pica

Kazanan kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    215
Sanji, Zoro'ya göre daha zeki bir karakter olmasına rağmen Zoro kadar rahat yenemezdi, ama yinede Pika'yı yenecek bir yol bulurdu. O yüzden Sanji diyorum.

Bu seride işine gelince meyve avantajı falan oluyor Op düz seri değil deniliyor ama burada meyve ve saha avantajı es geçiliyor. Gerçekten garip.

Daha iyi k.hakisiyle yerini de daha iyi ve çabuk tespit ederdi. Birisinin fırlatmasına gerek kalmadan oradan oraya uçar giderdi vs. ben net alırdı diyorum.

Burada en önemli kriter, sanji mi daha hızlı hareket ediyor, pika mı kayanın içinde daha hızlı hareket ediyor. Ben sanjinin gözlem hakisi ile pikayı yakalayacak kadar hızlı olduğunu düşünüyorum. Pikaya da zarar verebilir. Tek mek atamaz tabi. O kadar bitirici gücü yok sanjinin. Ama yakaladı mı evire çevire döver. Döve döve indirir. Ben sanjinin dövüşlerini seviyorum valla. Dövüş tekniği çok hoşuma gidiyor.

Zoro'dan daha rahat bile alabilir. Hız var, k.haki var, uçma da var. Zoro gibi uzaktan dövüşmek zorunda değil yani. Yeterince gücü varsa tek seferde Pica'yı, içinde bulunduğu kayadan çıkarabilir. Deler geçer misali.

Sanji yöneticilerden birini alabilecek güçte olsaydı en azından sümüklüyü alırdı. Onu niye law aldı? Demek ki sanji yönetici indirecek güçte değil diyen çıkmadı mı hala? Oysaki en bilinen savunma yöntemidir ilginç :at:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık