Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Pica

Kazanan kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    215
Yahu adam kayanın içinde moleküler olarak dağılmıyor ki, hareket ediyor sadece, özümsese nolcak kayayı? Bütün kayayı canlı bir varlık olarka mı gösterecek? Nereden çıkarıyorsun, neye dayanarak söylüyorsun bunları anlamak güç. Zoro gözlem hakisi fakiri o sıralarda, hatta şu arc arkadan mal gibi saldırı yiyip akıllanana kadar da öyleydi. Gidip görülebilse Zoro görürdü, o yüzden bulunamaz demek ne kadar da absürt, akıla mantığa sığmayan bir çıkarım. Sanji'nin gözlem hakisi Zoro'dan katlarca kez daha iyi, ayrıca evet, gözlem hakisiyle her canlının varlığını bulabilirsin. Aisa 3 ada öteden bulutlarla bir bütün olan logia kullanıcısı Enel'i buluyor, Allah'ın kayası içinde hareket eden Pica mı bulunamayacak? Geçiniz.
Daha içinde bulunduğu dünyayı anlayamamış ve düz olduğuna inanmış adama, dışarıdan baktığı dünyayı anlatmaya mı çalışıyon mop? Adam Pica görünmüyor diye bir gerçeklik yaratmış takılıyor işte. Sal.

Daha içinde bulunduğu dünyayı anlayamamış ve düz olduğuna inanmış adama, dışarıdan baktığı dünyayı anlatmaya mı çalışıyon mop? Adam Pica görünmüyor diye bir gerçeklik yaratmış takılıyor işte. Sal.
Sen baya baya inanmış benim düz dünyacı olduğuma :D Trollemeye de gelmiyor jakhgdhasda. İşte seni kandırmak bu kadar kolay daha ne diyim ya :D

Sanji'nin Pica'yı Zoro'dan daha kolay yenme ihtimali var. K.hakisi ile yerini saptayıp hızını kullanarak yapacağı bir saldırıyla Pica'yı o kaya kütlesinden söküp alabilir. Hatta bir çok filmde örneğini gördüğümüz sahnenin bir benzeri olur. Böyle Superman falan bir binaya doğru uçarak mermi gibi duvarı deler ve karşı taraftan çıkmadan önce o ara birini enseden tutup onunla birlikte dışarı çıkar ya onun gibi düşünün. Ama dövüş uzarsa ve Sanji bunu yapamazsa Zoro'dan daha çok zorlanacağını düşünüyorum. Şimdilik Zoro kadar büyük bir saldırı gücü ortaya koyduğuna şahit olmadık Sanji'nin. Öyle bile olsa en nihayetinde yener ama.

Sanji'nin Pica'yı Zoro'dan daha kolay yenme ihtimali var. K.hakisi ile yerini saptayıp hızını kullanarak yapacağı bir saldırıyla Pica'yı o kaya kütlesinden söküp alabilir. Hatta bir çok filmde örneğini gördüğümüz sahnenin bir benzeri olur. Böyle Superman falan bir binaya doğru uçarak mermi gibi duvarı deler ve karşı taraftan çıkmadan önce o ara birini enseden tutup onunla birlikte dışarı çıkar ya onun gibi düşünün. Ama dövüş uzarsa ve Sanji bunu yapamazsa Zoro'dan daha çok zorlanacağını düşünüyorum. Şimdilik Zoro kadar büyük bir saldırı gücü ortaya koyduğuna şahit olmadık Sanji'nin. Öyle bile olsa en nihayetinde yener ama.
1- Filmi örnek almak hahahah
2- Ben sanmıyorum ki Sanji'nin g3 gatling gun kadar güçlü saldırısı olsun. Öyle Pica'ya bi koyam gömem durumu olmaz yani. Yerini saptasa bile ne yapabileceği şüpheli
3- Zoro'dan daha kolay yener demişsin de, neden yani? Sırf yerini buldu diye mi? Lütfen. Vergo'ya bacak bırakan adamın Pica karşısında ne yapacağı meçhul.

Sanji istediği kadar hızlı olsun, gözlem hakisi de iyi olsun, bitiriciliği iyi olmadıktan sonra anlamı yok. Yanlış bilmiyorsam Pica ülkeye bağlanmış ve anlık olarak istediği yerden çıkıyor. Zoro ise Pica’nın devasa kütlesini çok sert ve temiz bir şekilde yarıp, adamın bağlantısını kesiyor ve bunu tek saldırı da anlık yapıyor, bu çok önemli. Sanji’nin öyle tek saldırıda anlık parçalama olayı yok. Öyle kolay değil o işler. Hele hele bir yerden girip öbür taraftan anlık çıkacak, o arada da Adamı alıp çıkartacak yanında öyle mi? Hahah yok öyle bir şey.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık