Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Pica

Kazanan kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    215
Picaya sıfır diyen arkadaşlar ona bakarsan Sanjide sıfır ne fark eder ki ayrıca Sanjinin taşları kıracak gücü var ama taşları hemen kıracak bir gücü yok. Picanın o kocaman yumruğunu durdurmak için gear 3 gücünde tekmeleri olmalı ki Sanji de bu yok.

Konuyu açan arkadaşa teşekkürler forumda gündemi değiştirdi bu konu :D Konudan sonra değerlendirmem Sanji fanları > zoro fanları > mihawk fanları > Luffy fanları oldu.(Sıralama fanı olduğu karakteri savunma güçleri :D ) Neymiş bu sanji böyle şu konuyu seriyi okumayan birisi okusa sanji KK olmaya en yakın adam süpernova olmamasının sebebi de Oda süpernovalardan birisi olarak gösterip değerini azaltmamak için der.Sanji elindeki sigarasıyla ve tipiyle en karizma adamlardan birisi ama serideki Sanji ile burada anlatılan Sanji aynı değil olmasını istiyorum ama inşallah bu arc sonunda burada anlatılan haki ustası gelene geçene tekmeyle tek atan sanji olur ben de bunu istiyorum.

Not: Bazı yorumları okuyunca Sanji'nin Vergo'yu aldığına ikna oldum.Döndüm bir daha baktım o vs'ye göremedim ama gene de ben ikna oldum :D

Herhangi bir Sanji vs x kişi konusunda Sanji’nin kazanabileceğini düşünmüyorum. Bu tarz konular tamamen fanlar tarafından ama o aslında güçlüyü göstermek için açılan konular.

Sanji Zoro kadar uğraşmazdı, hava hakimiyeti ve görünmezlik sebebiyle daha uygun bir rakip. Zoro'dan da daha hızlı. Galip belli, Sanji.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık