Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Pica

Kazanan kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    215
Usopp'un ödülünün önemini zaten Franky bize gösterdi boğazına sarılarak. Ben Sanji supernova oldu demedim, supernova değil diye dışlıyorlardı en sonunda ödül olarak Sanji Zoro'yu geçti dedim.
Tamam da ödül olarak geçmesi çokta önemli değil sonuna kadar böyle gitmeyeceği belli zaten. Dediğim gibi Usopp da Sanji'yi geçmişti, yani Zoro ve Sanji olayı gibi o da o zaman. Bir de Usopp hakkı ile geçti ama Sanji ailesi falan devreye girmişti.
Sanji'nin yenebileceklerini Zoro'da yener, Zoro'nun yenebileceği novaları Sanji'de yener. Law-Hawkins seviyelerini yeneceklerini zannetmiyorum, Urouge belki, Killer belki. Bege ve Bonney zaten dövüşçü yetenekleri ile ön planda değil
Zoro Luffy Kid aynı kulvarlarda bence ve Sanji hiç bir Supernova'yı şuan yenemez.

Sanjide, Luffynin armamentli g3ünün gücü var mıdır?
Vardır ya. Sen muhtemelen umursamadan elephant gun vurup geçtiği yeri diyorsun :S Sanji teknik adam la :/ Zehirli gölde Nami bedeni ile Kinemon'u bulan adam Pica'yı da bulur sen orasını dert etme. Şu serideki sıkıntılardan birini aklıma getirdin bak, HxH de hangisiydi la şu gizlenme şeysi zetsuydu değil mi? Aha o olsa bak belki derdim de Sanji rahat alır bu vsyi.

Tamam da ödül olarak geçmesi çokta önemli değil sonuna kadar böyle gitmeyeceği belli zaten. Dediğim gibi Usopp da Sanji'yi geçmişti, yani Zoro ve Sanji olayı gibi o da o zaman. Bir de Usopp hakkı ile geçti ama Sanji ailesi falan devreye girmişti.

Zoro Luffy Kid aynı kulvarlarda bence ve Sanji hiç bir Supernova'yı şuan yenemez.
Usopp dediğim gibi özel bir olay, Franky bile boğazına sarılmıştı. Önemli olmasa Franky gibi birisi bunu dert etmez, ama önemli. Nitekim Sanji Zoro'nun ödülü kaçtı onu geçtim mi diye sordu sonra geçtiğini öğrenince sevindi.

Zoro da ödülünün yüksek olmasına sevinen bir karakter, önemsiz falan denemez. Luffy ödülünün düşük olduğunu zannedince depresyona giriyor o derece.

Konumuz Usopp Sanji kıyası değil zaten aklı başında kimse bunları kıyaslamaz. Konumuz Zoro Sanji kıyası, haliyle Sanji öne geçince ödülünden bahsedilmesi normal, Usopp'u falan karıştırarak bu olayın üstünü örtemezsin. Kaldı ki şuan Usopp'un da ödül olarak fazlasıyla önüne geçmiş durumda. Tayfada yard.kaptan olmadığı için herkes birbirini geçebiliyor, Usopp Franky ile Sanji'yi geçiyor, sonra Sanji Usopp ile Zoro'yu geçiyor, bu şekilde gidiyor, bir tek kaptan geçilemiyor.

Zoro ile Luffy aynı kulvarda demek ban sebebi olmalı, hiç duymamış olayım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık