Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Marco (Handikaplı)

Kim kazanır?

• Sanji

Kullanılan: 0 0.0%
  • Marco

Kullanılan: 1 100.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Sanji fanı olan bir arkadaşım var :) kendisi 2 senelik zaman atlamasından sonra Sanji'nin aşırı güçlendiğini iddia ediyor, hatta Marco kadar güçlü tekmeler attığını söylüyor kanıt olarakta bu video yu sunuyor ;

[YOUTUBE]r95nkn_90JY[/YOUTUBE]

bilmiyorum bu video yu Oda mi çizdi ama emin değilim, bende Sanji Vergo'yu tek tekme ile uçurdu diye amiral uçurabilen Marco ile aynı kefeye koyma dedim, çünkü Amirallerin dourikisi Vergo'dan fazladır bence, ve Ray-san gibi hayvani kuvvete sahip biri bile Kizaru'yu tekmesiyle ancak dürtebilmişti,

neyse konuya gelirsek bende işin ehli olan insanlara bunu soralım öğrenelim sonucu dedim,

sizce Sanji'nin tekmeleri mi daha güçlü Marco'nun mu ?

Bu dövüşte Marco'ya bir de handikap verelim, Marco'nun iyileşme faktörü olmasın, sadece videodaki gibi uçabilme gücü ve hakili tekme, pençe atsın, yani normalde olduğu gibi Marco yaralarını iyileştiremesin, Sizce Sanji, Marco'yu bu durumda yener mi ?

Sanji

[YOUTUBE]UblufvTIKug[/YOUTUBE]

Sanji tekmeleri ile Vergo'ya zorluk çıkartıyor hatta tek tekme ile uçurtuyor...

[YOUTUBE]FU2wC-gSwMU[/YOUTUBE]

Burdada tekmesi ile Wadatsumi ye hasar verebiliyor...

[YOUTUBE]EUJ3PxHVbLI[/YOUTUBE]

Sanji'nin hızı ve uçabilme yeteneği...

Marco

[YOUTUBE]Uec133JO50I[/YOUTUBE]

Marco ise burada Kuzanın buz kılıcını kırıp metrelerce uzağa fırlatıyor...

Kizaru kolunu araya koymasına rağmen onuda metrelerce uzağa fırlatabiliyor.

Hakili pençe ile Akainu'ya saldırıyor ;

[YOUTUBE]MOIdtUHtbKo[/YOUTUBE]

Burada ise tek tekme ile bir grup denizciye tek atıyor ;

[YOUTUBE]j4SzdVhd_m0[/YOUTUBE]

Handikap

Marco bu dövüşte iyileşme faktörü kullanamayacak. Yani aldığı hasarları normalde olduğu gibi iyileştiremeyecek.

Bu forumda ya bazı tayfa üyeleri fazla overrated yada bazı adamları fazla küçümsüyorsunuz. 2 side olabilir tabi.
Marco herhangi bir Koramiralle kapışmaya tenezzül bile etmez Sanji ise baya baya hırpalandı.
Marco, Sanjiyi böcek gibi ezer birde vs konusu çıktı bak gerildim şimdi.

İdda ediyorum Marco şuan 5xSanji vs yi bile kazanır.
İYİLEŞTİREMESİN diyor.5 tane Sanji iyileşemezse eğer Marco'yu komaya sokar.Ezme işini abartmayalım.

1 vs 1'de ise Marco meyvesinin iyileşme avantajını kullanamasa dahi doruki,dayanıklılık ve haki olarak daha iyidir Sanji'den.Her türlü alır yani Marco.

Fandaşıma da söyle üzülmesin bir gün Marco'yu bile gömecek tekmelere sahip olacak Sanji :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık