Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Sanji Ve Girişimleri

Zou’yu ekledim.

Bu arada yanlış anlaşılmasın ben sadece sanji’nin emri altında veya sanji’nin kendi isteği ile gelişen ona özel kurtarma girişimlerini derledim.

Yani dövüşlerini veya havalı sözlerini katmadım derlemeye.

Mesela E.lobby arcının hedefi robini kurtarmak.
Bu hedef bütün tayfayı kapsar o yüzden jyabura vs sanji’yi eklemedim.
Fakat jyabura’nın elinden ussop’u kurtarması tamamen sanji’ye özel bir durum o yüzden onu ekledim.

Mesela alabastayı kurtarmak tayfanın hedefi bu yüzden bon clay vs sanji’yi de katmadım.

Sabody sanji’yi ekledim.

Sanji bu sahnelerin birinde zoro’ya nakama diyor :)

Tayfa’nın kuma’dan kaçarken ki sahnelere baktım da sanji neler yapmış öyle akıl alır gibi değil. Resmen bütün tayfa kaçsın diye adam kendini hiçe saydı.

Önce kaçarken nami’nin ve franky’nin yanında yer aliyordu. Sonra px1 zoro’ya dönünce sanji, nami ve franky’yi bırakıp onlara doğru koştu.

Hatta px1 zoroları tam yakalayacakken sanji tekmeyi yapıştırıyor.

Sonra px1 ışın atacakken sanji ayağa kalkarak bedeniyle lazer tarafından deliniyor.

Zoro ve brook kuma tarafından ışınlandıktan sonra sanji kafayı yiyor ve iki arkadaşım gözlerimin önünde kayboldu diyip ussopun önüne atlayarak kaçması için onu geriye itiyor.

Luffy sanji’ye kaçması için bağırsa da sanji dinlemeyip ussop’un kaçması için kuma’ya saldırıyor ama köşeye fırlatılıyor.

Ussop da kaybolunca sanji iyice deliriyor ve kuma’ya doğru koşuyor ondan sonra sanji’de kayboluyor.

özellikle dikkatimi çekti bugün Zoro'nun luffy için (elinde kılıç olduğu halde) çivi yemesine alkış tutanlar dün Sanji bunu yaparken ona beceriksiz diyorlardı

bana sorarsan ikisinin de yaptığı kahramancafakat bir kere daha hatırlatmak istiyorum ZORONUN ELİNDE KILIÇ VARDI :D

özellikle dikkatimi çekti bugün Zoro'nun luffy için (elinde kılıç olduğu halde) çivi yemesine alkış tutanlar dün Sanji bunu yaparken ona beceriksiz diyorlardı

bana sorarsan ikisinin de yaptığı kahramancafakat bir kere daha hatırlatmak istiyorum ZORONUN ELİNDE KILIÇ VARDI :D
Zoro ve sanji’nin yaptığı adamlıktı ikisi de kaptanını korudu. İki fark var sadece
Sanji ordu içinde koşuyor ve sırtı dönükken yiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık