Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Sanji Ve Girişimleri

Haha :D Ben de yukarda attığın Sanji' nin el hareketini yaptığı sahnede bayağı bir zaman Sanji' nin ağzının şekline anlam verememiştim, emcüklüyo mu sigarayı diyodum, meğer dişlerini gösteriyormuş. :oops:
Hahahah sen böyle diyince bir daha baktım da gerçekten de öyle görünüyor :D

Şu konuyu sağ tarafta ne zaman görsem aklıma gelen şu oluyor “adam o kadar vasat ki insanlar böyle konular açma gereği duyuyor artık”

Adam yapmış bir sürü şey falan derseniz de serideki ana hikayenin içindeki adam sonuçta tabi ki belli rollerde bulunacaktır. Kimse sağda solda ruh gibi gezsin diye hikayeye sokulmaz. Burda önemli olan eksiler\artılar durumudur. 2 yıl önce artıları fazla bir karakterdi tolere ediyordu kendini. Artık edemediğini düşünüyorum. Bunun da hemen hemen herkesin farkında olduğunu düşünmekteyim. Sadece bir kesim düzelecek inancına tutunuyor kimisi başka karakterlere saldırarak bunu bastırmaya çalışıyor vs.

Şöyle bir gerçek de var 2 yıl aradan sonra Luffynin başrollüğüne daha çok yoğunlaşılmış durumda bütün tayfanın sahne süreleri eskisine nazaran daha düşük ve eskisine nazaran daha geri plana itilmiş durumdalar. Herkes nasibini aldı. Buna rağmen kimisi hala tutunabilirken mesela Sanji aldığı sürenin hatrı sayılır bir kısmında sıçıp batırırken görüyoruz bu da göze batıyor. Chopper da mesleği üzerinden bu durumda kısıtlı sahne süresine rağmen bunlarda genel olarak başarısız. Franky, Robin gibilerin zaten sahne süresi çok çok az silikleşiyorlar ama onların sahneleri genelde + yönde.

Yeni okuma fırsatı buldum eline sağlık çok iyi bir derleme olmuş.

2y den sonra Zoro'nun da ölümüne bir dövüşü yok ama çat pat var ve Sanji kadar komedi unsuru olarak kullanılan bir karakter değil. Wano da ikisi de ölümüne dövüşecektir. Sanji'ye dair umudumuzu yitirmedik daha. Tabii gönül isterdi ki ölümüne bir dövüşten sonra suiti kullansın ama olan oldu artık yapacak bir şey yok.

Totto Land Arcı sansür içeriyor yalnız :D Sanji, Totto Land Arcı'nda affedilemez şeyleri yapana kadar severdim kendisini. Emeğine sağlık bu arada :sapkali:

Üye silindi 5781

Sanji çok kötü karakter şu an. Çok ezik 2 yil sonra herhangi bir onemli power up almamış Monster trionun en güçsüzü,jinbei Tokatlar bu aptal karakteri şu an.

Yeni okuma fırsatı buldum eline sağlık çok iyi bir derleme olmuş.

2y den sonra Zoro'nun da ölümüne bir dövüşü yok ama çat pat var ve Sanji kadar komedi unsuru olarak kullanılan bir karakter değil. Wano da ikisi de ölümüne dövüşecektir. Sanji'ye dair umudumuzu yitirmedik daha. Tabii gönül isterdi ki ölümüne bir dövüşten sonra suiti kullansın ama olan oldu artık yapacak bir şey yok.
Totto Land Arcı sansür içeriyor yalnız :D Sanji, Totto Land Arcı'nda affedilemez şeyleri yapana kadar severdim kendisini. Emeğine sağlık bu arada :sapkali:
Teşekkürler:sapkali:

Sanji'yi Hızır diye yediremezsiniz. Pedro, Chopper ve Brook'u kurtarmak için öldü çünkü Sanji arkadaşlarını geride bırakıp bir kızın peşine takıldı yine.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık