Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji & Roronoa Zoro vs. Eustass Kid & Trafalgar D. Water Law

Sanji-Zoro vs Kid-Law kazanan?

• Kullanılan toplam oy
    208
İşte bu dediğin, dediğinin aksine gayet de tartışılır bir konu. Belki çok güçlü olduğu için tek saldırıda çok fazla güç toplamaları gerekiyordu. Belki kombo ataklar yapmaları gerekiyordu. Belki başka düşman olsa bu kadar güç uygulamaları gerekmediği için zorlanmayacaklardı. Bu da bir olasılık. Mama'nın istisnai bir bedene sahip olduğunu unutup yorumluyorsunuz.
Mesela Law injection shot'la Kaido'dan kan alabilirken Mom'dan ancak kroom ile kan alabildi. Kaido'ya karşı gamma knif uygulayabilirken Mama'ya uyandırma saldırıları kullanmak zorunda kaldı.

Hikayede Bigmom'a haksızlık yapıldığı zaten ortada. Benim bahsettiğim şey Kid ve Law'un performansının küçümseniyor olması. Mama ile başka bir şekilde başetmek mümkün olsaydı Kaido bunu becerirdi zaten. Sırf Oda kötü işledi diye Kid ve Law'un sanki sıradan bir düşmana karşı böyle bir strateji izlemek zorunda kalmışlar gibi yorumlanmasına lafım.
Big Mom'ın yavaş olmasından dolayı saldırılarını rahat yapabiliyor olmaları tam olarak nasıl tartışılabilir bir konu onu çözemedim. En basitinden Law, Kaido'ya saldırı yapmaya çalıştığında ağzının ortasında gürzü yemişti. Hızına yetişemiyordu herifin. Rakibin yavaş olması her zaman avantajdır.

Performans olarak Kid ve Law'ı küçümsemiyorum. Rakibe bağlı olarak güzel mücadele ettiler. Kaido yapardı olayını da geçelim o ciddi bir savaş değildi.

Ara sonrası Zoro için Luffy'den daha güçlü döndü diyenlerdendim. Aslında hala o iddia doğru olabilir ama şu an Luffy çok yüksek bir noktaya çıktı.
Başta Law olmak üzere Kid ve Law takımı bir Yonko indirecek güce kavuştular. Toplam saldırıları çok üst düzey.
Zoro ve Sanji de süper geliştiler ama Amiral veya Yonko alacak seviyeye gelmediler. Bunu Yeşil Boğa reisin Sağ kol ve Sol kol teklemesi ile net bir şekilde gördük.
Zamanında Zoro ve Sanji demişim ama Kid ve Law daha büyük işler başardı bu arc. Yanlış seçim yapmışım. Kid ve Law alır bence.

Big Mom'ın yavaş olmasından dolayı saldırılarını rahat yapabiliyor olmaları tam olarak nasıl tartışılabilir bir konu onu çözemedim. En basitinden Law, Kaido'ya saldırı yapmaya çalıştığında ağzının ortasında gürzü yemişti. Hızına yetişemiyordu herifin. Rakibin yavaş olması her zaman avantajdır.

Performans olarak Kid ve Law'ı küçümsemiyorum. Rakibe bağlı olarak güzel mücadele ettiler. Kaido yapardı olayını da geçelim o ciddi bir savaş değildi.
Kaido'ya baya geçirdi Law. Kan da aldı, gözünü de kaydırdı. Üstelik uyandırma falan kullanmadan. Bigmom'a kıyasla Kaido karşısında çok daha iyi performans sergiledi. Bakma çatıda Kid ve Law'un çok bi iş yapmamaları gerekiyordu diye indikten sonra uyandırma yaptıklarına.
Savaşın ciddi olup olmaması hakkında senin kadar net konuşamam ama senin güzel hatırın için Shiffon'un sözünü edeyim o zaman. Biz bu seride Mama'nın birinden kanamalı darbe aldığını ilk Law'un karşısında gördük. Yenildiğine dair bir bilgi de yok. (Rocks olayının açıklaması gelene kadar herhangi bir itirazı kabul etmiyorum) Bu kadının cvsi ortada yani.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık