Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Kimi İndirir?

Sanji Bu Arc Kimi İndirir?

• Kullanılan toplam oy
    58
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karolla

Kardeşleriyle bir iki sürtüşme yaşar,gücünü kabul ettirir ailesine sonra Luffylerle topuk :D

Big Mom ve adamlarıyla savaşa giremezler şu anda çok zor yan.Sanji ile Luffy ne yapabilir ki bir Yonkouya.

Zoroya denk işte sen hesap et gücünü :D
Yav he denk he.

Benim görüşüm herhangi bir savaş olmayacak olursada küçük çaplı çöpler le yapılır, chopper ve carrot un aynaları kullanarak sanjiyi kaciracagini düşünüyorum ama sanjideki kelepceler bu olasılığı yok ediyor, ekibimiz tam değil BM ve vinsmoklara tayfa full olsa bile kafa tutamazlar, 3.bi kisi bekliyorum, sanji eğer birini indirecekse bu kesinlikle babası olur diye düşünüyorum

Bu arc iki sağlam dövüş bekliyorum Sanji'den. Şu an sunulan ortam da buna müsait. Hatta 3 bile mümkün. Tek vs. ile bu arcı bitirmemeli Sanji.

Ödülü de uçmalı böylelikle.

Şimdi şöle bir durum var.Tatlı komutanlar bellki Linlinin as adamları.Onları 1 kişi yenmiş Uruge belkide Luffy yenecek.Luffy'de G4 ile üstünlük kuruyor.Ki bu adamların aralarında da uçurum bir fark olmadığını düşünüyorum.Gönlüm bu adamlardan birini yenmesini istiyor ama mantığım kabul etmiyor.Ha güç dengeleri bu aralar Op'ta çok gelgitli bir hal aldı.Belki Sanji beklediğimizden veya sandığımızdan daha güçlüdür.Ellerine çok vurgu yapıldı.Ellerini kullanıp belki 3 tatlı komutandan birini yenebilir.
Vinsmoke ailesi ilk göründüğünden beridir bana düşman imajı vermediler.Sanji bir şekilde bunlara kendini kabul ettirebilir.Kötü davranmalarının nedenide Sanji'nin güçlü olmasını istemeleride olabilir.Nefret güçlü olmayı gerektirir gibi felsefik bir şey çıkabilir bu aileden.
Bege demek isterim ama Pekoms'a çok yamuk yaptı.Pekoms'un hakkı bu saatten sonra Bege :D
Bu arc Sanji kesinlikle sağlam adamlardan birini indirecek.Ama kimi olduğunu kestirmek çok zor.
Düşük ihtimal adayım:3 tatlı komutandan biri.
Big Mom'ında düşeceği Luffy vs Cracker'dan sonra daha bir netleşiyor gibi.

4 kişi yenmesini bekliyorum.
Bunlar iki tanesi güçsüz adamlar kor amiral gücünde.Big Mom'ın komutanlarından ikisi olabilir bunlar Atmos gibi falan.3'üncüsü Bege.
4.üncü ya babası olur ya abisi.2 nuramarlı kardeşi Luffy veya Chopper alır dicemde Chopper'dada o kapasite cıkarmı emin deilim.Luffy'de gecen arc cok adam aldı 3-4 adam aldı galiba.Tek adamla kapatır arc'ı Luffy.Chopper daha agır basıyor.

2 kişiyle vs atması makul. bir tane kendi ailesinden, bir tane linlinin tayfasından... kendi ailesinden babayı yenebilecegini sanmıyorum, ama kardeslerinden birini indirebilir.

linlindende sag kolu hayalinde belki indirir, ama tamago ve üstü ayarı bir kişiyi indirebilir. g4ün cracker karsısındaki durumunu gördükten sonra, zoro ve sanjiye cracker tarzı adamlar agır gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık