Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sanji, Hangi Supernovaları Yenebilir?

Sanji hangi Supernovaları yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    341
Luffy diyorki saldırımı karşıladı güçlü olmalı. Jyabura daha güçlü olsaydı cp0da kakuyu değil onu görürdük.

Absolomla ryuuma kıyaslanmaz hocam :D Absolomu ryuma ikiye böler atar alla sen :D Bu kadar düşürme seviyesini.
Bu arada kesme falan diyor mu? Isırık hissettim diyor, dediğim gibi sadece zehirli iğne kullanmış olmasın?

Bu arada kesme falan diyor mu? Isırık hissettim diyor, dediğim gibi sadece zehirli iğne kullanmış olmasın?
Kılıcı ile karşılıyor hocam vs sırasında. Önceki sayfalarda az önce baktım. Çok küçük bir kesik atmış. İğne gibi hissetmiş o yüzden. Eliyle kılıcı tutuyor bak.

Ha bir ihtimaldir, kılıcı ile bloklayıp bacakları ile iğne batırmış olabilir. Bu da bir ihtimaldir. Gene de g2yi karşılamış ve luffyden güçlü övgüsünü almıştır.

Kılıcı ile karşılıyor hocam vs sırasında. Önceki sayfalarda az önce baktım. Çok küçük bir kesik atmış. İğne gibi hissetmiş o yüzden. Eliyle kılıcı tutuyor bak.

Kılıcı ile karşılıyor tamam, ama Luffy'nin kolunda kesik yok, kolunda kan da yok. Kılıcı ile karşılayıp zehirli iğne sokmuş olabilir.

Şunu da belirtelim, hap aldıktan sonra Kraken'e tek atacak kadar kuvvetleniyor Wadatsumi.

Bu tarz bir saldırı gücü Hyouzu'dan görmedik, zaten cüsseside belli.
Bence de Wadatsumi daha güçlüdür. Özellikle haplı Wadatsumi cidden tehlikeliydi. Hem Zoro mutlaka 2. adamı alır deniliyor ama Hyouzou 2. adam değil, yeni balık adamlara çalışan bir suikastçı idi. Wadatsumi'nin yeri ayrıydı onlar içinde.

Hatta şöyle bir şey atayım. Officers denilen grubun içinde bile değildi Hyouzou.

Hyouzu zaten bunların tayfasında değil. Güç olarak 2. kişi. Konum olarak değil. Teachin tayfasında burges 2. adam ama shiryuu bence daha güçlü. hyouzu para için onlarla çalışıyor. Ben normal hyouzuun normal hodyden güçlü olduğunu düşünüyorum. 1 kaç hap almış hody suyun altında zorodan tek yedi. Çok sayıda hap içen hyouzu da karada zorodan tek yedi. Bence normal halleri bazı alırsak hyouzu çok daha güçlü. Sırf bu yüzden belki de onların tayfasında değil de para için çalışmayı kabul etmiş. Yani gücünü satmış.

En güçlü kişi takımın kaptanı da olmayabilir.Bence bu garipsenmemeli ama tabiiki One Piece'te böyle bir şey olacağını sanmıyorum.Düşünsenize Kaido Hasır Şapka tayfasında çizilmiş ve gücü yine şuanki gibi

Gözüme batanlar Apoo,Bege ve bonney .Killer 'ın olayını hiç bilmiyoruz tek kıstas Zoro ile birlikte kaptan olmayan tek süpernova olması bu da onu Zoro kadar amansız bir adam yapıyor.Apoo alınabilir,Bege de ama kardeşim baktığında ellerini kullanmadan sadece tekmeyle vs atan meyvesi olmayan ve teknik konusunda da Luffy ve Zoro kadar çeşitlilik sunamayan bir adam Sanji kafamda bir vs simülasyonu yapınca Sanji şöyle yapar şu stratejiyi yapar diyeceğim bir şey yokki maalesef Oda'nın çok umrunda olmayan bir karaktere dönüşmüş durumda zamanında Luffy,Zoro ligindeyken şu an Franky,Brook ligindeymiş gibi benim izlenimim böyle.Bonney'e zaten kadın diye bizzat Sanji'nin annesini bile kesse karışmaz bir külot göstermeye bakar burundan kan fışkırır gözler kalp falan olur gene klasik saçma japon mizahı işte... Luffy'i alabilir çünkü kaptan tayfadaki kimseye el kaldırmaz ama Sanji kaptanının dişlerini dökmekte bir şüphe duymaz daha önce yaşadık gene olmaması için bir sebeb yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık