Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Sanji, Hangi Supernovaları Yenebilir?

Sanji hangi Supernovaları yenebilir?

• Kullanılan toplam oy
    341
Ben zde zorronun sanjiden bir adım da olsa önde olacağını düşünenlerdenim.

Roger'ın ilk nakaması olan onun sağ kolu oldu, e luffy'nin de tayfaya ilk katılanı zorro olduğuna göre korsankralının sağkolu rayleigh'ın yeni nesildeki hali olacak üstelik en iyi kılıç ustadı unvanıda onda olacak.

Ama sanjinin zaten birini geçeyimde şu olayım diye bi düşüncesi yok hayali allblue da mangal yapmak, ha gerçi zorrodan sonra gelecek biri varsa oda sanji olur orası ayrı konu.

Konuya gelirsek bende apooyu alır diyorum çünkü daha dev domuzları görünce topuklayan biri apoo,sanji o domuzlardan çok daha büyükleri mangal yapmış adam.

Alabasta'da Sanji ödül artışı yaşamamıştı. Sadece Luffy ve Zoro'nun ödülü artmıştı. WCI arkında da sadece Sanji ve Luffy'nin ödülü arttı. Böylece dengelenmiş oldu bana kalırsa. Artık ikilinin ödülleri birbirine yakın şekilde artar gibi geliyor.

Alabasta'da Sanji ödül artışı yaşamamıştı. Sadece Luffy ve Zoro'nun ödülü artmıştı. WCI arkında da sadece Sanji ve Luffy'nin ödülü arttı. Böylece dengelenmiş oldu bana kalırsa. Artık ikilinin ödülleri birbirine yakın şekilde artar gibi geliyor.
Katılıyorum. Wano sonu Zoro'nun ödülde uçacağını düşünen yeşilciler bence abartıyorlar. Arc sonu sanki bir tek onun ödülü artacak ve 1 milyar olacakmış havasına giriyorlar hemen. Çok büyük fark olmamakla birlikte Zoro, Sanji ve hatta Jinbe ödülde birbirine yakın olacaktır diye düşünüyorum. Arada olsun olsun 50-100 milyonluk farklar olur en fazla.

Zoro bu arc fark atacak muhtemelen. Ben sanji’nin ödülünün zoro’yu bu yüzden geçtiğini düşünüyorum şahsen. O fark açılmadan bi kereliğine sanji’yi öne koydu mangaka.
Kıyafeti alınca güç olarak da geçtiyse şaşırmam. Ama uzun sürmez bu durum.

Sanji dressrosa arcında firar ettiği için denizcilerin verdiği genel ödül artışından yararlanamadı.Adam arc sonunda orada olmayınca yok sayıldı.Sanji o sıra Mom gemisiyle uğraştığı için piyasada yoktu arc başında tayfayı kurtarsa da.O sebeple herkesin aldığı 50 milyonluk ödül artışını alamadı.Hiçbir şey almasa 50 milyon ödülü artacaktı zaten arc sonunda orada olsaydı.Yani 227 milyon olacaktı dressrosa arcında ödülü en kötü.Yani aslında Usopp geçti diye birşey yok bu tamamen bir aldatmaca oldu.Sanji'nin 50 milyonu arada kaynamış oldu.Belki de mangaka o yüzden biraz fazla verdi ödülü 330 yaptı tekrar artması gerektiği zaman.
yazmışsın güzel de yazmışsın ama boş yazmışsın l çünkü dediklerin yanlış sanj, 50 milyon almadı dresrosa arckta hiç bir şey yapmadığı halde ödülü 77 den 177 ye çıktı

Zoro, Hawkins, Killer ve Begeyi yenebilir. Diğerlerinden Luffy, Law, Kid, Urouge Sanjiyi döver. Apoo ve Drake’e de bakacağız artık.

Apoo, Killer, Bege 61 oy. Yarış çok heyecanlı geçiyor. :D

Yalnız Hawkins beklediğimden az oy almış. Ankette lider olmalıydı bence. Hız, ateş gücü ve hakisiyle Hawkins'in korkulu rüyası olurdu Sanji. Daha önce de söyledim adam hasırdan yav. Ateşi bir verdin mi tamamdır.

Luffy hali hazırda dayağını yediği için Luffy şıkkının varlığı anlamsız. O zaten yenildi.
Diğerleri içinse tek bir şey söylenebilir; YENER.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık