Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
Yav kardesım ben hakı hakkında dedıgın her seyı kabul ettım orası tamam ılk basta yanlıs anlamıs felan ozurde dıledım zaten ama benım demek ıstedıgım Lınlın hakıs kullanmadanda hasr verebılır Luffye.
VEREMEZ. Meyve mutlaktır. Kim olursan ne olursan ol. Luffynin ağzına vurmadıkça herhangi bir yerine hakisiz vuruş canını yakamaz. Bu kadar basit. Ağızda da dişi lastik değil. Çünkü kırılıp yeniden çıkıyor. O yüzden ağzı kanıyor. Luffy kolunu yere koysun. Garp, kaido, bigmom hepsi gelsin elinin üzerinde en yüksek yumruğu vursunlar, dünyayı ikiye bölsünler luffy bunlar ne yapıyor der :D

VEREMEZ. Meyve mutlaktır. Kim olursan ne olursan ol. Luffynin ağzına vurmadıkça herhangi bir yerine hakisiz vuruş canını yakamaz. Bu kadar basit. Ağızda da dişi lastik değil. Çünkü kırılıp yeniden çıkıyor. O yüzden ağzı kanıyor. Luffy kolunu yere koysun. Garp, kaido, bigmom hepsi gelsin elinin üzerinde en yüksek yumruğu vursunlar, dünyayı ikiye bölsünler luffy bunlar ne yapıyor der :D
Luffy ilk G2 kullandıgında vucut gerılımın cok fazla omrunu kısaltıyor denıyor. Lastık olmasına ragmen hasar alıyor gerılım yuzunden yanı. Eger yetrı kadar gucle vurulursa kendı olusturdugu gerılımden fazlası dahı verılebılır kı bızde Lınlınden bahsedıyoruz serının doruk noktalarından.

Meyvelerin sanki bir limiti vardı fakat tam hatırlayamadım. Emin değilim.

@Smoker
Smoker bizi aydınlatsın. Meyvelerin sağladığı avantajlar konusunda limitleri var mı? Mesela Buggy atomuna kadar bölünüyor mu yoksa bir sınırı var mı?
Buggy'nin meyvesinin sınırı sadece uzaklık olarak biliniyor. Bölünme sayısıyla alakalı bir sınırı yok.

Luffy ilk G2 kullandıgında vucut gerılımın cok fazla omrunu kısaltıyor denıyor. Lastık olmasına ragmen hasar alıyor gerılım yuzunden yanı. Eger yetrı kadar gucle vurulursa kendı olusturdugu gerılımden fazlası dahı verılebılır kı bızde Lınlınden bahsedıyoruz serının doruk noktalarından.
O kendi kendini yıpratması ile alakalı. Yorgunluk olarak verip ömrünü azaltıyor. Salla onu yav. O dediğin tamamen akışını ile ilgili bir olay. Linlin ne yapacak kan akışını mı değiştirecek? Geçin bunları.

O kendi kendini yıpratması ile alakalı. Yorgunluk olarak verip ömrünü azaltıyor. Salla onu yav. O dediğin tamamen akışını ile ilgili bir olay. Linlin ne yapacak kan akışını mı değiştirecek? Geçin bunları.
Bana bır Luffy nın yada varsa Gomu gomunun tanıtım lınkını atsana sıteden okuyup gelıyım bı.

Luffy'nin burda canının yandığı oldukça bariz.Linlin daha kafası gidik iken haki kullanmayacağına göre burda hakisiz vuruyor gayet Luffy'ye.

Luffy'nin burda canının yandığı oldukça bariz.Linlin daha kafası gidik iken haki kullanmayacağına göre burda hakisiz vuruyor gayet Luffy'ye.
Orada canı falan yanmıyor. Luffy kafasını betonun içinden çıkarıyor. O yüzden aaah diyor. Acıdan değil. Acıyamaz zaten. Mesela bir logiayı al taşa doğru fırlat canı yanmaz. Luffy de öyle. Luffye haki ile vurup bir yere fırlat, darbe alırken canı yanar ama bir yere çarptı diye canı yanmaz. Çünkü lastik :D

Aman be neyse yatıyorum ben hiç uğraşamam daha fazla. Hadi iyi geceler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık