Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Kozuki Oden

Kim kazanır?

• Akainu

Kullanılan: 226 64.0%
  • Oden

Kullanılan: 115 32.6%
  • Berabere

Kullanılan: 12 3.4%

• Kullanılan toplam oy
    353
orta zorluk mu :gamyon:Akainu Sabo'nun düllüğünü keser düllüğünü.Aokiji ile 10 gün aralıksız savaşan adamın yanında Sabocuk kim
Akainu hayvan zaten ona bir şey demiyorum.Sağ kollar bana göre normalde en kötü bir amirale yüksek zorluk verir.Kata'nın Fuji'ye en az yüksek zorluk vereceğini düşünüyorum şahsen mesela.Akainu ise amirallerden de güçlü bir adam.Öyle düşünerekten dedim.

Akainu sağ kolları döver.Aksini iddia edemem zaten.Manga ortada ama ezeceğine katılmıyorum.Marco'nun performansına bakarak.
Meydan dövüşleri ile bire bir kapismalar farklı ilerliyor.Marco mesela Akainuya birebirde nasıl bir hasar verebilir ? Adamın Vista ile yaptığı saldırı sinek ısırığı etkisi yapıyor.Logia savunması yapmış ise daha kötü.O savaşta k.haki kullanan adam birebir savaşta açık dahi vermez.Verse de Marco ağır hasar veremez.Aynısı Katakuri İçin de geçerli diğer sağ kollar için de.Bir amirale ağır hasarı yine bir amiral ve yonkou dışında kimse veremez.

Meydan dövüşleri ile bire bir kapismalar farklı ilerliyor.Marco mesela Akainuya birebirde nasıl bir hasar verebilir ? Adamın Vista ile yaptığı saldırı sinek ısırığı etkisi yapıyor.Logia savunması yapmış ise daha kötü.O savaşta k.haki kullanan adam birebir savaşta açık dahi vermez.Verse de Marco ağır hasar veremez.Aynısı Katakuri İçin de geçerli diğer sağ kollar için de.Bir amirale ağır hasarı yine bir amiral ve yonkou dışında kimse veremez.
+1.O haki meselesi hala meçhul.Amirallere mi haki işlemiyor Logiaları aşırı yüksek seviyede olduğundan yoksa Akainu ve Aokiji,Katakuri gibi geleceği görüp saldırılan bölgeleri bölüyor mu belli değil

İşte ben Akainu'nun yaptığı o hareketin logia savunması olduğunu düşünüyorum.Kata'nın yaptığından yani.Haki konusunda Akainu önde olsada Marco gibi bir adam illaki zarar verebilmelidir bence.Ben bide dediğim gibi Akainu'nun diğer amirallerden net bir farkla daha güçlü olduğunu düşünüyorum.Ki Akainu ile Kuzan daha da güçlenmiştir bu savaştan dolayı muhtemelen. Kata ya da Marco Akainu'ya pek bir şey yapamaz bunda hem fikirim ama aynısını Fuji için düşünmüyorum şahsen ya da Kuzan hariç diğerleri için.

Sanırım flashbackler seni sarmamış. Roger karşısında Newgate ne durumda Oden ne durumda aç bir bak istersen. Bu ikiliyi aynı lige koymaya çalışıyorsun ama Newgate'in gömleği Oden'e bir kaç boy büyük gelir.
Newgate odenden guclu fakat birkac boy degil. Roger odeni savurdu odende tam gaz geri geldi dovus devam etse hep ayni sekilde devam ediceginin bir garantisi yok ama kazanan roger olur ona eminim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık