Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Sağ Kol Kavramı Hakkında

O değil de sağ kollar diye bir şey denmemiş orada, zaten King sağ kol falan değil.
Bana göre de güçle ilgili bir panel bu. Koca Ana Korsanları'nda Tatlı Komutanları var mesela, ama sıralaması yok. Aynı şekil Canavar Korsanları'nda da Yıldız Üyeler var, onların da sıralaması yok.
Yardımcı kaptanlar sıralaması olabilir ama sağ kol olduğunu düşünmüyorum.Yardımcı kaptanlar da güce göre zaten.Karasakal tayfasında filo düzeni olduğundan kendine amiral dediğinden dolayı filonun yardımcı kaptanı Shiryu sağ kolu ise gayet başka birisi olabilir.En başta sıkı bir bağ kurmadığı adama ne kendinin ne de başkasının sağ kol diyeceğini düşünmüyorum.Adam ikinci meyveyi almazsa yoluma giderim gözüyle bakıyordu.

O kapaktaki kişiler güç sıralamasına göre yapılmamış gibi geliyor. Sadece tayfaların 2.nci adamlarını resmetmek için çizilmiştir bence.

Ben kendi sıralamama göre yaparsam;
Beckmann > Ray > Sabo => Shiryuu > Katakuri => Marco > King => Zoro > Killer

Yardımcı kaptanlar sıralaması olabilir ama sağ kol olduğunu düşünmüyorum.Yardımcı kaptanlar da güce göre zaten.Karasakal tayfasında filo düzeni olduğundan kendine amiral dediğinden dolayı filonun yardımcı kaptanı Shiryu sağ kolu ise gayet başka birisi olabilir.En başta sıkı bir bağ kurmadığı adama ne kendinin ne de başkasının sağ kol diyeceğini düşünmüyorum.Adam ikinci meyveyi almazsa yoluma giderim gözüyle bakıyordu.
Laffitte ya da van aogur gibi teee en başta olanlar durur iken mi shiryu yardımcı kaptan madem olay güvenmek ile alakalı ? Çelişiyorsun bak yaBma.. Bariz sağ kol sıralaması işte en başa boşuna rey-san ı koymamış adam...

Sol alt panelde tayfadan gibiydi;
Aynı tayfadan olup olmamalarınında çok önemi yok aslında. Adamların arasında 20 yaş vardı. Yani o an için ray güçlüyse bile, oden yaşayıp geçebilirdi onu.
Fark etmez oden in amacı yolculukta dil bilgisini kullanmak. Şuan gemiye vivi gelse aynı muameleyi görecek luffy için oden gibi göz yaşı döker falan. Adamlar ölümüne maceraya atıldı normal bu sayfalar lakin ''gecici üye'' işte... Güç sıralamasında yeri yok bu yüzden ha sen rey-san vs oden dersen o ayrı konu. Bu kapak resmi sağ kolların resmi mangaka alın bu bilgiyi ona göre konuşun demiş işte...

Sağ kol olayı zaten çoğu tayfada yok.

İyi de bir kişinin sağ kol okduğunu anlamak için illa numaralandırma mı yapılması lazm. Bizim tayfada da yok böyle 1., 2. Tümen muhabbeti
Kaptanlar bütün adamlarına güvenir, ama bazı adamlarına daha çok güvenir. Numaralandırma yapılmayan iki tane tayfa var, onlardan da King ve Katakuri koyulmuş. Numara ile ilgisi olsa, Shiryu yerine Burgess olurdu. Bunlar bariz şekilde tayfaların kaptandan sonraki en güçlü kişileri.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık